Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a férfitöbbl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a férfitöbblet problémájáról?

Figyelt kérdés

Szerintem bár az incel probléma létezik és egyre komolyabb, a problémát nem a férfitöbblet okozza, hanem az interneten kiteljesedő női hipergámia és a házasság intézményének eltünése.


A nők mindig a számukra elérhető lehetséges legjobb pasit választják, míg a férfiak bárkivel beérik, aki lefekszik velük és nincs a súlya 80kg felett. Instagrammon és Tinderen viszont a nők komoly keresés nélkül megtalálják a magyar pasik legjobb 10% -át (talán 20%), akik mivel nem mennek bele a hosszú távú párkapcsolatba, az első lány után ottmaradnak a többi jelentkezőnek is, így a többi férfi viszont kimarad a játékból.


Más a helyzet viszont mondjuk a 90 -es évek Japánjában, vagy ma Kínában, ahol tényleg a férfitöbblet okozza a problémákat.


Azért is írom ezt, mert szerintem a 30 alatti férfiak 30 -40% -a nem is játszik egyáltalán. Helyette az idejüket vagy a gép előtt töltik játékkal, vagy maximum különböző drogokat próbálnak ki, ha van társasági életük.



2021. okt. 3. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Nem igaz, a férfitöbblet az egyik fontos oka az incel problémának.
Az incel probléma létezik és nem a férfitöbblet okozza.
Az incel probléma nem létezik. Ma is olyan könnyű csajozni, mint 15 évvel ezelőtt.
44 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
10%

"Más a helyzet viszont mondjuk a 90 -es évek Japánjában, vagy ma Kínában, ahol tényleg a férfitöbblet okozza a problémákat"



Lenyegeben a melyszegenyseg megszunteteseben jatszott szerepet a ferfitobblet ezekben az orszagokban.



37F incel

2021. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
1: Nem tudom. Egy párkapcsolatban élő férfi pár kivételtől eltekintve produktívabb. Az én életutamra például biztosan negatívan hatott, hogy nem vagyok sikeres a nőknél.
2021. okt. 3. 01:00
 3/59 anonim ***** válasza:
90%
Alternatív válasz: ha női többlet lenne, az incelek akkor is nő nélkül maradnának.
2021. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
13%

Annyit azért hozzátennék, hogy én még 80kg felett is lefeküdnék nőkkel (feltéve ha nem különösképpen irritáló a személyisége).


Egyébként meg egyetértek veled kérdező, de ezen az oldalon érdemi vitákba nem nagyon fogsz menni. Mert mindjárt jönnek a mindenhez (is) értő feminåcik és szépen elmagyarázzák neked, hogyha ilyeneket írsz akkor az már egyenes út az állatkínzáshoz, sorozatgyilkossá váláshoz majd pedig iskola robbantáshoz.


Pont azok akik panaszkodnak, hogy az incelek kollektivizálják a nőket viszont amikor megtudták rólam, hogy sikertelen vagyok a nőknél (=incel) egyből szadista, mamahoteles iskolalövöldöző tömeggyilkosnak tituláltak, csak mert volt az usában egy eset amikor egy tinédzser az iskolában lelőtte a társait mert a lányok elutasították

2021. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
3: Igen, szerintem is. A Z generációban így is nőtöbblet van, mivel a férfiak otthon Fortnite -oznak, miközben 90 kilósra eszik magukat. Közbe időnként simpelik a twitch thot -okat.
2021. okt. 3. 01:21
 6/59 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mi a probléma?
2021. okt. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
A második bekezdésben megpróbáltam összefoglalni.
2021. okt. 3. 01:33
 8/59 anonim ***** válasza:
92%

"míg a férfiak bárkivel beérik, aki lefekszik velük és nincs a súlya 80kg felett"


Szerinted ez egy jó dolog? Szerinted az emberek arról álmodnak, hogy egy kanos faszi beérje velük?

2021. okt. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

8: Úgy tűnik, a jelenlegi helyzet jó a lányoknak. Ha a lányok valóbam értékelnék a férfiak SMV -jén kívül a bensőséges hosszú távú kapcsolatot, összejöttek volna velem, amíg nem voltam romlott.


Mielőtt valaki írná, igen, így blackpill által megrontva már sosem leszek olyan rendes, hosszú távú kapcsolatra alkalmas ember, amilyen korábban voltam.

2021. okt. 3. 03:22
 10/59 anonim ***** válasza:
84%

"bensőséges hosszú távú kapcsolatot, összejöttek volna velem, amíg nem voltam romlott."


Ez hogy jön ki logikailag?

2021. okt. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!