Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit éreznek a nők, mikor újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek a nők, mikor újra és újra leírják, hogy "ha utolsó férfi lennél a földön se kéne ilyen incel"? Így eresztik ki a gőzt?

Figyelt kérdés

Azért nem tud megsérteni vagy megbántani, mert sokkal magasabb szinten állok pszichológiai alapismeretekben, mint a legtöbben, akik ezeket írják.


A gondolatolvasás lehetne valódi fenyegetés a magamfajták számára, de pontosan tudom, hogy működnek a társas dinamikák. Nem azért vagyok incel, mert brühühű, szerencsétlen vagyok, hanem azért, mert csak olyan nőknél van esélyem (akiknek külsőre bejövök), akik nekem nem kellenének, mert túl nagy megalkuvás lenne számomra, azaz túl magasra teszem a lécet. Én teszem magasra a saját lecemet, mert nem fogok olyanért küzdeni, akitől jobb nő odadobja magát olyan férfiaknak, akiket én magamtól selejtebbnek értékelek. És ami a mókás, hogy a nők is selejtnek értékelik az ilyen gondolkodású férfiakat. Legalábbis itt interneten, névtelenül, arctalanul. Az életben meg az ilyen férfiakkal futnak... De csak akkor, ha az a férfi külsőre megüt egy szintet. Ennyi...


Tehát kérdezem, kedves itteni dühöngő nők! Mit akartok elérni ezzel? Ennyire fáj, mikor valaki kéretlenül a szemetekbe mondja az igazságot? Ekkora düh és harag keletkezik bennetek, hogy ti kezdtek el durván sértegetni másokat, miközben ők higgadtan leírták a saját véleményüket, megfigyeléseiket és tapasztalatukat?


Mert ezzel csak azt bizonyítjátok, hogy tényleg mágnesként vonzanak titeket a Chad-ek és valójában ettől szenvedtek. Mert ha nem érintene érzékenyen az, amit írunk, akkor meg se nyitnátok az inceles kérdéseket. Ugyanúgy, ahogy a laposföldes kérdéseket se nyitom meg az ezotéria, vallás vagy baba-mama témakörbe meg bele se nézek... Tehát akkor végső soron a saját tükörképetekkel harcoltok. Ti vagytok a trollok, mert ti írtok sértő, bántó megjegyzéseket az inceles kérdések alá.


És ne gyertek azzal, hogy unjátok, mert át lehet ugrani, azt a legegyszerűbb. De valamiért mégiscsak bizsereg az ujjatok, hogy megnyissátok és beletrollkodjatok egy jó velőset. Mint amikor a politikával foglalkozó egyszerű embert nem érdekli a másik oldal, de meglátja Orbán vagy Gyurcsány nevét a főcímben már akár a cikk olvasása nélkül is keresi a komment mezőt, hogy jól beírhasson valami jó velőset, amiről azt hiszi, hogy mennyire odamondta...


Tényleg nem bántásból, de nem lenne jobb magatokon dolgozni, hogy jobb emberré váljatok ahelyett, hogy ilyesmire pazaroljátok az időtöket, hogy inceles kérdéseket vadásztok, hogy széttrollkodhassátok? Mert a konstruktív vélemény fontos, de ha ehhez a témához nem tudtok mit hozzátenni, akkor keressetek mást.


Szerintem még a gyakori moderátorai is megköszönnék, hogy kevesebb felesleges munkájuk lenne, mert az is munka, hogy lekattintsák a sok hisztit meg (fel)jelentgetést... Mert ez normális, érett felnőtt emberek között úgy működne, hogy a ténylegesen sértő és problémás tartalmakat jelentenék, nem az összes olyat, ahol valaki a túlságosan eltérő véleményét nem a legpihepuhább eufemista kifejezésekkel tarkítva fejezte ki.



#kirekesztés #diszkrimináció #gyűlölet #incelgyűlölő #incel-ellenesség
2021. okt. 5. 17:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Miért, ha te lennél az utolsó férfi akkor kötelessége lenne egy nőnek dugnia veled?
2021. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el újra a kérdésemet, mert nem ez volt a lényege.
2021. okt. 5. 17:56
 3/31 anonim ***** válasza:
6%

Ha én lennék az utolsó férfi a földön, nem érdekelne, addig hajtanám a nőket, amíg valakinek be nem akasztanék.

Konkurencia nem volna.Erőszak is beleférne.

2021. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Baj, hogy nem olvastam végig az érzelmi kitörésedet? Szerintem fizethetnél annak, aki hajlandó erre.
2021. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

3


Sok lúd disznót győz..tehát ha lenne 10 nő és te 1 férfi hamar elkalapálnának..:D

2021. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

‘sokkal magasabb szinten állok pszichológiai alapismeretekben, mint a legtöbben, akik ezeket írják.’


😂😂😂😂😂

nem tudtam vegigolvasni ezt az idehanyt agymeneset, mert mar ennel a resznel rohogogorcsot kaptam.

kepzelem, milyen baromi magas szinten allhat az pszichologiai alapismeretekbol, aki 3 kategoriara osztja az embereket: A NOK-re, incelekre es chadekre. tenyleg nagyon fejlett vilagkeped van, baratom.

aztan ideokadsz 2 A4es oldalnyi szoveget, amiben szamonkered a nokon, hogy miert pazaroljak az idejuket erre meg arra. amit te csinalsz, az nem idopazarlas?!


amugy altalaban arra szoktam ezt irni reakciokent, amikor a fajtad elkezd okoskodni, hogy 30-35 felett mar senkinek nem fognak kelleni a nok, mert ‘oregek’ es akkor bezzeg majd jol magukba szallnak es rafanyalodnak incelkeekre. nem, SOHA nem fogunk ilyen szubhuman ostoba selejtekkel leallni, akkor inkabb a halal egyedul. ezt jobb ha tisztazzuk, csak hogy ezredik opcionak, kenyszermegoldasnak se tudnatok magatokat erezni es veletlen se jusson eszetekbe, hogy ha nem leteznenek magas, helyes, jokiallasu, intelligens ferfiak, akik ‘elszedik’ eloletek a noket, akkor lenne BARMI eselyetek is egy no kozelebe kerulni.

2021. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%
Egy egyszerű mondatot nem tudsz értelmezni. Ebben hol van a sértettség vagy az indulat? Ez egy száraz tény, mindenféle érzelem nélkül.
2021. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Ha olyan magas szinten vagy értelmileg (heh), akkor minek foglalkozol idegenek nők véleményével?


Abban egyébként, hogy akkor se feküdnék le veled, akkor se, ha te lennél az utolsó férfi a világon, nincs düh vagy sértő szándék. Ez a tény, mint az, hogy az ég nem piros.

2021. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Annyira látszik, hogy nem ismered a nőket... Nem mozgatsz meg annyira egyikünket sem, hogy dühöt válts ki belőlünk. Inkább unalmas vagy, türelmetlenség, amit érzünk.
2021. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nagyon sok pszichológiai ismerettel rendelkezhetsz, ha az emberek több, mint feléhez kapásból nem értesz
2021. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!