Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Milyen helyen ideális kezdeményezni/randira hívni egy lányt?

Figyelt kérdés
Milyen helyen elfogadható, ha egy pasi kezdeményez nálatok?

2021. okt. 8. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Online
Utcán
Bevásárlóközpontban
Vendéglátóhelyen
Buliban
Egyéb (Kérlek, írd le!)
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bárhol elfogadható, ha nem épp látványosan sietek valahova.
2021. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha jóképű, magabiztos és szimpatikus vagy, akkor kb. bárhol.


Ha szorongó, ronda, béna az ismerkedésben, akkor

- online ne, "pls húzz balra" tinderen, "a facebook nem erre való" a facén (utóbbi még érthető is)

- utcán ne, mert épp siet valahova

- bevásárlóközpontba vásárolni jár, nem az idióta, nyálcsorgató kanokat kerülgetni

- vendéglátóhelyen se, mert ciki

- buliban se, mert a barátnőivel jött, és nem igaz, hogy nem lehet megérteni, hogy csajbulit tartanak

- egyéb helyen sem, és kész.

2021. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Vadidegenként odamenni és leszólítani hogy helló nem randizunk egyet? 99,9999%-ban bukta. Még egy szórakozóhelyen, tinderen is betlis story ha egyből letámadod a másikat. Tanács: beszélgetéssel kezdj, annak során felméred a terepet van-e elég szimpátia hogy meghúzd a következő lapot, vagy csak udvariasan elköszönsz.
2021. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
#2 Kicsit incel-szagú, de van némi alapja...
2021. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#3

Nyilván nem arra gondolt, hogy egyből randira hív egy vadidegent, az creepy. Azért eleinte mindenki beszélgetést kezdeményez, aztán elkérik az elérhetőségemet és utána hívnak randira. Legalább nekem eddig ez a tapasztaltam(de amúgy nagyon ritkán szólítanak le utcán, akkor is inkább külföldiek, gondolom ez azért is lehet, mert nem szoktam szemezni :D).

2021. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Online teljesen jo ha elhiv.
2021. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
4 Pont, hogy a pozitív oldalát tapasztaltam meg. Ha bejössz a csajnak, akkor leszólíthatod a buszon is, vagy az utcán. Mindkettőre volt már példa. Akinek viszont nem jöttem be, azt hívhattam volna randira a Sixtusi kápolnában is, akkor is kudarcos lett volna a kísérlet.
2021. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

De ki akarna olyannal osszejonni aki csajokat szólitgat le utcan?

Ehhez nagyon elkeseredett nőnek kell lenni akinek már minden mindegy

2021. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

Miért akarnék egy vadidegen pasival randizni, aki leszólít a felsorolt helyek bármelyikén?

Számomra egyik se. Ha már ismerjük egymást, akkor utána lehet bármelyik.

2021. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!