Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként netes társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként netes társkeresés? Hogy tudnám javítani a kilátásaimat?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Fekete luxus autó, kertes ház, medencével jacuzzival,grill sarokkal.Belső úszómedence,luxus nyaralásról kitett képek.

Hidd el, sokan azt írják főleg az itteni TROLL nők, ez nem számít, ők lennének az elsők,a kik ha ezt látnák egy társkeresőn, rádírnának.

2021. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy?

Írt ma egy 24 éves nő,

aki szintén azt írta magáról, hogy csúnya.

Próbáld megkeresni.

2021. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Pénz, magasabb státusz, frankó munkahely, luxusutazásokon készült fotó.
2021. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 29 vagyok. Láttam a 24 éves nö kérdését, de szerintem vagy kamu, vagy nem írna vissza. :)
2021. okt. 9. 14:35
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

2- es vagyok


Küldessz privátban képet?

2021. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt inkább kihagynám. :/ Hidd el, nem vagyok szép látvány.
2021. okt. 9. 14:44
 7/15 anonim válasza:
46%
20cm fölötti farok a lábad közt sok anyagal....
2021. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Attól nyugodtan küldheted!


2 voltam

2021. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
3-as vagyok. Aki lepontozott, mondja már el, mivel lehet egy netes társkeresőn (a felületes ismerkedés otthonában, pláne tinder esetén) felkelteni a figyelmet, ha nem a külsőségekkel?
2021. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy nem tudod javítani a kilátásaidat! Tapasztalatból mondom.

Én nem vagyok kifejezetten csúnya férfi, átlagosnak mondanám magamat. Millió ugyanilyen szaladgál az utcákon. Viszont borzalmas fényképek készülnek rólam. A legtöbb nő miután meglátja, egyszerűen vissza sem ír.:)

2021. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!