Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinder egy hatalmas nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder egy hatalmas nagy átverés, vagy csak én vagyok baromira peches?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam rá, hogy mondom adok ennek egy esélyt, úgy sincsen mit vesztenem vele, aztán hátha bejön. Az első nap egy rakat kedvelést kaptam és lett vagy 8 matchem is, ami lehet nem olyan sok, de nekem eléggé annak tűnt. Mindegyikre ráírtam, gondolva, hogy azért legalább egy úgyis visszaír, mert ennyien nem húzhattak véletlenül jobbra. Hát nem így lett. Egyetlenegy se írt vissza semmit. Akkor fel is merült bennem a kérdés, hogy mindegyikük csak véletlenül húzott jobbra, vagy netán az oldalnak szándékosan vannak kamu profiljai, akik jól kinéző lányoknak álcázzák magukat, aztán csak azért vannak, hogy ott tartsák az embert. A következő napokban gyanúsan nem is jött majdhogynem egy kedvelés se, nemhogy match. Most meg már napok óta semmi. Értem én, hogy valószínűleg nem én vagyok a legszebb, de ennyire ronda lennék? Vagy az oldal szimplán az elején elhalmoz egy rakat profillal, hogy ott maradjál, aztán utána kb be se dob? Hogy van ez szerintetek?

2021. okt. 11. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fostalicska az egész, úgy ahogy van.
2021. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A tinder ELO rendszer alapján működik. Első nap nem tud értéket társítani hozzád, így kapsz egy boostot, és sok embernél megjelensz, utána viszont kapsz egy értéket az alapján, hogy hányan és kik húztak jobbra, valamint, hogy te kiket húztál jobbra. Ha sokan kedveltek, és te sem húztál minden 2. Nőt jobbra, akkor benmaradsz a körforgásban, másképp viszont nem igazán lesz kedvelésed/matched, hisz nem vagy szem előtt.
2021. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A nő férfi arány 1:4-hez a Tinderen. Ezt meg is szokják, ezért úgy szelektálják ki őket, mint a húspiacon a marhát. Valószínűleg nem vagy ronda, csak mindig kapnak üzenetet egy jobbnak tűnőtől, ami miatt dobják az előzőt.

A nőket is meg lehet érteni, egy átlag nő egy sűrűbben lakott helyen biztos kap vagy napi 10-20 üzenetet, nincs kapacitás mindenre reagálni.

2021. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb modellszintű képekkel kaptam visszaírást átlagos lányoktól.


Ergó teljesen úgy kellett előadnom magam a képeimen, amilyen egyébként nem vagyok. De akko meg a kutya se írt volna vissza :D

2021. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinézet alapján a felső 10%-ba tartozol, akkor van értelme a Tindernek. Ha csak szimplán átlag feletti vagy, sok esélyed nincs, mert az átlag alatti lányok is a legjobbakat célozzák meg és meg is kapják őket, ha akarják.
2021. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
A tinderen kamuemberek vannak. A tinder szerzodik veluk,hogy levelezzenek az emberrel. Egy baratom meselte.
2021. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy a Tinder egy kicsit kegyetlenebb a hagyományos társkereső oldalaktól. Általában már a kezdőkép alapján eldönti az ember fél másodperc(!) alatt, hogy szimpi-e az illető, ha nem akkor már jön is a következő és így tovább. Átlagos vagy rossz minőségű képekkel nem lehet labdába rúgni. Akkor sem, ha amúgy egy 10/10-es hapsi/nő az illető, de nem jön át az első képkockán. Továbbá, felesleges monológokkal és szöveggel operálni, mert már anélkül balra megy a nem szimpatikus, hogy azt elolvasnák.


Férfiaknak match esetén javasolt rögtön írni, mert már fél nap alatt annyi új match/üzi lesz egy jobb csajnak, hogy már 10-20.-ként kellene beállni a sorba, de még egy normális lánynak sincs ennyi ideje vagy energiája...

2021. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az összes társkereső gyenge pontja a fotó.

Egy ügyes nő csinál olyan fényképeket, olyan sminkkel, hogy élőben elmész mellette, nem ismered fel.

Egy férfinak nagyon fotogénnek kell lennie, hogy felkeltse a szimpátiát. Legelőnyösebb séró, kigyakorolt mimika, előnyös látószög, akkor van esély.

Az emberek "nevelve" vannak a médiában közvetített megjelenítéssel. Nem titok, hogy a képernyőket a fotogén emberek uralják, akiket ráadásul sminkkel készítenek fel, hogy az adott látványt nyújtsák.

Férfiként hiába kiváló az egyéniséged, jó a kiállásod, hiába vagy érdekes ember, hiába nézel ki átlagosan, ha nem mutatsz jól a fotón, rád se kattintanak. Akinek jó a dumája, egyéniség, annak siettetnie kell az élő találkozást, nem érdemes napokig írogatni.

Engem se szeret a kamera. Nem szerencsés az optikába néznem, mert kihangsúlyozza olyan tulajdonságaimat, amik élőben csupán néhány pillanatig láthatóak. Nehéz olyan szöget találni, ahol az élő képemhez közelít a megjelenítés.

2021. okt. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!