Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lakótelepen hogyan jöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótelepen hogyan jöjjek össze a lánnyal, aki nagyon bejön, de letiltott Facebookon? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Az egyik nagyváros (nem Budapest!!!) szélén lakok lakótelepi részen, ahol emeletes panel és társasházak vannak. A mi erkélyünkkel szemben lévő házban lakik egy 20 év körüli magas átlagos testalkatú lány, aki hónapok óta nagyon tetszik nekem! Tudom a nevét, tudom melyik 2 autó az övék, tudom a szülei nevét. Nincs testvére, a szüleivel él. Jópár hónapja tudtam meg a lány nevét teljesen vetélten. (Az utcán szóltak neki és én meghallottam) ekkor megkerestem Facebookon és ráírtam, már nem tudom mit, de semmi tolakodót. Ekkor valamiért letiltott. Azóta nagyon sokszor látom a lányt a lakótelepen és nagyon össze szeretnék vele jönni. Személyesen nem merem megszólítani a letiltás miatt, mert ki tudja hogy reagálna rá. Félek a reakciójától. Facebookon közös ismerősünk sajnos nem volt, tehát nem tudnék kit megkérni, hogy beszéljen vele. Esetleg ha valaki innen a segítségemre lenne akár Facebookos megkeresésben is, annak nagyon örülnék! A kérdésem pedig az lenne, hogy mitévő legyek, hogy összejöjjek vele? Ez a cél, tehát kérlek csak ebben építő jellegű válaszokat írjatok! Bármi kérdés van, szívesen válaszolok!

2021. okt. 12. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/167 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd békén, innentől kezdve minden zaklatás. Nyilván azért tiltott le, mert nem akar veled ismerkedni.
2021. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/167 anonim ***** válasza:
100%
Ott laktok egy helyen, nem szoktatok összefutni? Pl. ha szemetet kell levinni?
2021. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/167 anonim ***** válasza:
97%

Ha neten letiltott, akkor a netes megkeresést hanyagold, mert a továbbiakban csak ijesztő lenne szerintem egy nő számára.

A maximum amit még ebből kihozhatsz, az az hogy fogod magad és egyszer odamész hozzá.

Megpróbálod elmondani neki, hogy nem egy random netes zaklató vagy, csak bejön neked és ha van kedve valamikor beszélni esetleg, akkor oldja fel a tiltást, ha nincs akkor pedig tekintse tárgytalannak és békén hagyod.

2021. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/167 A kérdező kommentje:
#2 Hát sajnos 1 kezemen meg tudom számolni, hohy hányszor mentünk egymással szemtől szemben lent az utcán, amióta tudom, hogy ki ő. Igazából a mi házunk bejárata az udvarra, mélygarázshoz minden 1 másik utcán van a túloldalon. Csak 2 francia erkélyajtónk néz a lány házáék felé. Az egy 4 emeletes panelház zárt lépcsőházzal. De amúgy én szinte soha sem járok gyalog az ő házuk felé. Amikor láttuk egymást személyesen, akkor is mindig a főút melletti járdán és a lámpánál a zebrán mentünk át. De mindezek még nyáron.
2021. okt. 12. 08:08
 5/167 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha letiltott, egyértelmű, hagyd békén! Ezt építő jellegű hozzászólásként írom, hogy jelentsen fel.

Én is mindig megnéztem az illetőt, mielőtt letiltottam, úgyhogy biztos ő is, tehát ne próbálkozz szerintem.

2021. okt. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/167 A kérdező kommentje:
#3 ez jó ötlet lenne, csak ehhez kell pár dolog. Először is elég bátorságot kell hozzá gyűjtenem, mivel jelenleg nincs. Másodszor tudni kellene pontosan, hogy mit mondjak neki, tehát egy biztos szöveg kellene. Harmadrészt pedig ki tudja, hogy épp mikor lesz megint akkora véletlen, hogy random összetalálkozzunk az utcán.
2021. okt. 12. 08:11
 7/167 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsétlen csaj, tiszta szánalmas amit csinálsz. Majd ha feljelent akkor lehet eljut az agyadig..
2021. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/167 anonim ***** válasza:
94%
Stalker alert!
2021. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/167 A kérdező kommentje:
#2 és #3 segítetek akkor?🤔
2021. okt. 12. 09:05
 10/167 anonim ***** válasza:
98%

#2 vagyok, ezt neked kell megoldanod. Mondjuk a tiltás miatt eleve bizonytalan a helyzeted.


Plusz ha nincs elég bátorságod, akkor hiába mondok bármit is a monitor mögül.


Szöveget nem tudok a szádba adni, magától kell jönnie - különben olyan lesz, mintha valami verset szavalnál el.

2021. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!