Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen normális családszerető férfit találni?

Figyelt kérdés
39 elvált nő vagyok egy gyönyörűséges 6 éves kisleánnyal. Jó karban vagyok, van munkám, életem. Hiába keresek NORMÁLIS férfit aki klasszikus értékek szerint élne egyszerűen nem találok. Egyszerűen nem értem hogy hova lett a férfiasság, az erő, a védelmezési vágy. Jól értem hogy a mai férfiak vagy nők szeretnének lenni vagy a nőt férfi szerepbe akarják kényszeríteni? Miért? Kifordult a világ vagy mi?

2021. okt. 14. 13:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el, nőt sem könnyű.


De ne add fel, ez manapság ilyen. Nehéz.

2021. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig nőt nem találtam sokáig aki olyan lenne mint te. 1-1 :)
2021. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
72%

Máskor meg mindenhonnan az jön hogy a klasszikus férfi szerep elítélendő.

Meg nem hogy a nőt férfi szerepbe kényszerítik hanem épp elnyomnák a férfiak.


Kifordult a világ?

Nem épp a nők akarják pont ezt?


És főleg nem a fiatal lányok hanem a már idősebbek.

2021. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak itt körül nézel, lassan mindenki azzal dicsekszik, hogy hetente, havonta vált partnert, mert ő milyen elragadó. Az persze, senkinek sem jut az eszébe, hogy ez így is marad és normális partnere soha nem is lesz, mert nem erre törekszik.

Aki arra törekszik, hogy normális, hosszan tartó kapcsolata, élete legyen párjával, az sokmindent meg is tesz a kapcsolatért.

Olvasd csak el itt a legtöbb témát. Ha már a másik aprót hibázik, kirúgják.

Nem a minőségre mennek, hanem a mennyiségre. Ne is beszéljünk a fiatalokról. Fogalmuk sincs mi a család, mert eleve a szüleiktől sem kapják meg a jó példát. Ezt látják otthon is, hogy Anyu vagy Apu hetente mással van.

Te és én is közben itt olvassuk a GYK-t, hogy hova ment a világ úgy, hogy közben nem figyeltünk oda.

2021. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
A klasszikus férfi-értékekbe szerintem nem igazán passzol bele az "összejövök egy elvált nővel és a gyereke pótapja leszek, éljen a mozaikcsalád!" sem...
2021. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a kerdesre te magad is tudod a valaszt: a csaladszereto ferfiak a sajat csaladjukat (ertsd gyerekuket) szeretik, nem a maset...
2021. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére ma már a férfiak többsége nem egy szánni való önállótlan embert lát a nőkben, hanem egyenrangú felet. Szerintem ez szuper dolog!

Mégis miért kellene "védelmezni" egy nőt, legalábbis miért jobban mint egy férfit?

2021. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Megint ez a jó kis cherry picking: legyen a faszi modern meg felvilágosult, hogy simán bevállalja az elvált anyukát és gyermekét, de közben legyen már konzervatív meg klasszikus pasas, aki csak a (megörökölt) családjának él... hagyjuk már.
2021. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen, már foglaltak vagyunk és ha van esze a párunknak akkor meg is becsül minket.
2021. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom, a klasszikus férfiasság toxikus. A nők akartak ilyen világot.
2021. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!