Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék lépéseket tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék lépéseket tenni annak irányába, hogy találjak párt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves egyetemista vagyok, és magányosnak érzem magam. Sose volt még párom, és annyira szeretném hogy szeressen valaki egyszer.


Elkezdtem figyelni a tisztálkodásomra, többet olvasok, próbálok művelt és tájékozott lenne, munkában/egyetemen a maximumot nyújtom, de egyszerűen nem találok senkit....


Nem is tudom, hogy hol kereshetnék, a szakomon eléggé torzultak a nemi arányok.


Valakinek valami ötlet? Vagy egy isteni sugallat?


2021. okt. 15. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan helyre menj ahol van tömeg.

Pl Aerobic

2021. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Művelt és tàjèkozott"😆😆 - Ez csak akkor érdekli a nőt , szurkol neked a legyen ön is milliomosban


gyúrj és bulizz , építsd a kapcsolataidat

2021. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem irtad h fiue vagy lanye vagy?
2021. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted kik szoktak ide ilyen paramèterekkel csak màs èvjàrattal beìrkàlni?
2021. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!