Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki érez még így? Elegem lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érez még így? Elegem lett a párkapcsolatokból, nem tudok bízni a férfiakban. Rengeteget csalódtam, családot úgysem akarok, így szerintem egyedül fogok meghalni idővel. Nem érzem magam biztonságban egy párkapcsolatban. 33/N.

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
És mi a kérdés?
2021. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Legyél szerető! Ott te uralhatod a helyzetet.
2021. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem most van kapcsolatom, de néha én is azt érzem, baromi nehéz... Bíznál és hinnél, hűséges vagy, miközben a másik folyamatosan megingatja a lelki stabilitásodat a tetteivel, aztán te vagy a rossz, amikor szóvá teszed...
2021. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanezt éltem át. Én kidobtam az illetőt. Csak a bizonytalanságot,a fájdalmat, szomorúságot okozta.
2021. okt. 16. 10:08
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

"Nem érzem magam biztonságban egy párkapcsolatban"

Értem, hogy te hogy gondolod amit írtál, de a biztonságot saját magadban kell megtalálnod!

Te magad vagy egy egész, egy önálló individuum, és egyedül is meg kell, hogy találd az élet értelmét, jól kell hogy érezd magad a bőrödben!

"egyedül fogok meghalni idővel"

Igen a halálba mindenki egyedül megy, ahogy amikor megszülettél, azt is egyedül tetted (kivéve császármetszés)!

Nem kell ennyire rettegni az egyedülléttől!

Gondolom még határozatlan vagy, nem igazán tudod mit vársz el egy párkapcsolatban, milyen férfit keresel? Az is lehet, hogy az igényeid nem találkoznak a valósággal. Sajnos valamennyi kompromisszumot mindenki kénytelen kötni, ha párt akar magának. Természetesen ezt úgy értem, hogy nem kell belemenni abba ami neked rossz, vagy nem kell megalázkodni!

Biztos vagyok benne, ha nem akarod görcsösen akkor előbb vagy utóbb megtalálod a párod!

2021. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kötöttem kompromisszumot, és halál türelmes voltam vele, amit nagyon nem érdemelt meg így utólag. Az nem normális dolog, hogy 2 hétig nem törődik a másikkal, és utána ghostingol, nem adja meg a lezárást. Még a dolgokat se beszéltük meg, arra sem volt képes, pedig 2 percnyire lakunk egymástól.
2021. okt. 16. 10:12
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is így érzem. Szeretnék kapcsolatot de nem bízom a pasikban.
2021. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem férfiként a sikertelen próbálkozásokból lett elegem, 28 évesen fel is adtam, most 38 vagyok, egyedül élek, de isten lássa a lelkem, annyira jól érzem magam így, hogy eszembe nem jut egy betűt sem írni egyik társkereső oldalra sem, vagy személyesen oda menni egy nőhöz. Nem akarok alkalmazkodni senkihez és azt se várom el, hogy hozzám alkalmazkodjon más. Elvagyok a saját kis világomban, ahol félig-meddig a magam ura vagyok, azért csak félig-meddig, mert dolgozni muszáj ugye, ott meg nem a maga ura az ember. Na, de munka után itthon egyedül...nincs is ennél jobb! :)
2021. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Jó és mi közünk van ahhoz h csak idiótákat tudtál választani?
2021. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel ismerkedsz, egyébként nincs olyan ember akimindenkiven meg tud bízni, csak vannak akik tudják, hogy a múlt nem azonos a jelennel vagy jövővel. Én speciel minden egyes embernél a nullaról kezdem, max kifigyelem azokat a jeleket amik utalhatnak általam nem kívánt viselkedésre.
2021. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!