Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mindig az alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig az alapján választanak barátnőt, hogy kire áll fel jobban?

Figyelt kérdés
Hiába jobb az egyik lány az összes többi dologban, ha a másik lány szexuálisan jobban bejön a pasinak, akkor ő nyert?

2021. okt. 17. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Az alapjan inkabb aki utan kaparni is kell.

A labtörlőket nem választják csak engedik hogy leápolja őket.

2021. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőt, társat összkép alapján szoktunk választani. Amit írsz, az csak az egyéjszakás kalandokra jellemző. Persze azért fontos, hogy szexuálisan is vonzónak találjuk a nőt és ha ez nincs meg, akkor nem fog tudni kompenzálni semmivel sem, de valljuk be, a legtöbb fiatal nő tud szexuálisan vonzó lenni.
2021. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindig az alapján választanak barátot, hogy kire nedvesednek jobban?


Hiába jobb az egyik férfi az összes többi dologban, ha a másik férfi szexuálisan jobban bejön a nőnek, akkor ő nyert?

2021. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

én úgy voltam eddig h azzal jöttem össze aki érdeklődött irántam, ha átlagos volt ha szép mindegy volt

nem nézek hátteret tulajdonságokat v h ki néz ki jobban

de hát a semmiből nem lehet válogatni xd

2021. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnert az alapján választunk, kapcsolatot meg egész más dolgok alapján
2021. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távra nem biztos. Mármint az fontos, hogy vonzó legyen, de csak a szexualitásra nem lehet tartósat építeni.


Amúgy én most épp ilyen dilemmában vagyok. Van 2 nő, kb. egykorúak, ugyanolyan magasak és a végzettségük, munkájuk is ugyanaz (tök véletlenül). Az egyik a tipikus sportos, széparcú lány, a másik pedig az átlagos arcú, vékony, de hatalmas kannákkal megáldott (nekem ez a zsánerem külsőre).


Belsőre viszont a két szélsőség:

A csöcsinek a dolgai tök unalmasak: az a tipikus vidéki lány mentalitás, nem sminkkel, nem vesz fel nőies ruhákat, csak ha nagyon muszáj, nem szórakozik, nem utazik csak túrázik.

A sportos viszont jó kedélyű, gyakran kimozdul, szeret szórakozni, utazni és nőies dolgokat hordani. Eddig ő a befutó, de ha egy estést kellene választani, akkor a másik lenne...


33F

2021. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is volna olyan, akire jobban gerjedek, de nem választanám tartós kapcsolatra, mert amúgy felszínes a faszi, ilyen gyúrós gyerek, arra meg nincsen szükségem. Inkább az érzelmi stabilitás.
2021. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sterling.archer ***** válasza:
En nem igy valasztok art. De vannismerosom akinek ez a legfontosabb, de olyanok is voltak a kapcsolatai.
2021. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7: az hogy valaki gyúr miért zárja ki az érzelmi stabilitást?:D
2021. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ez baromsag. ugy hangzik, mintha te lennel az a csaj, aki azt hiszi magarol, hogy ‘mindenben jobb, mint a masik’ csak a pasinak arra all fel jobban. eleg onteltseg ezt hinni, hogy te mindenben jobb vagy, mert valoszinuleg nem ez a helyzet.

ertelmes ferfiak baratnot nem ezalapjan valasztnak, ez kicsit osszetettebb ennel. suttyo pasik kuropajtit ez alapjan valasztanak, igen.

2021. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!