Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Gyurcsány-kormány alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Gyurcsány-kormány alatt milyen volt az incelek helyzete?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Jobb volt
Rosszabb volt
Ugyanilyen volt
23 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt mondom, hogy jobb volt, akkor többen szavaztok az ellenzékre? Mert akkor azt mondom
2021. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottunk róluk.


Pl. a chat.hu és a gyalogo chat igen népszerű volt abban az időben, figyeltem is a közös beszélgetéseket is. De soha egy incel megnyilvánulás nem volt.

2021. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
*gyaloglo chat
2021. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Közös beszélgetések = a nyilvános beszélgetések chat szobákban.
2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
35%

Elmondom, hogy szerintem miért volt jobb, de előtte szögezzük le, hogy Gyurcsány egy hazaáruló féreg.


Gyurcsány ideje alatt könnyebben lehetett lakáshoz jutni.

Sok Incel számára lenne az első lépés a gyógyulás felé vezető úton, ha külön tudna élni, önállóan.

Önállósodna, kiszakadna a régi mérgező környezetből, jobban feldolgozhatná a múltat. Az önállóság jót tenne a kisugárzásának az önbizalmának és a csajozás szempontjából is előny.


Gyurcsány ideje alatt egy ember egyedül is tudott egy albérletet fenntartani vagy lakást venni. Vidéken például lehet keresett csak 110et, de abból mondjuk 25 volt az albérlet, vagy 5 millióért már lakást tudott venni.


Most erre esély sincs! Lehet, hogy a fizetés nem 110, hanem 180, de az albérlet meg havonta kapásból egy 100as. Az 5 milliós lakás meg most 15 millió. És persze minden más is drágult.


Így az incelek kénytelenek a gyerekszobájukban lakni még 25, 30, vagy 35 évesen is. Hiszen egyedülállónak semmi támogatás nem jár. És ugye amíg nem szakad ki a régi környezetéből, addig esélye sincs a mentális változásra. Magyarul marad a saját nyomorult életében, amiből képtelen kitörni.


Én azt kívánom egyébként, hogy bár 10 évvel korábban születtem volna. Részben pont emiatt.

2021. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

5


nem szeretem, amikor mindenki hibás: kormányzati erők, a környezet, csak ti nem.


az a nagy igazság, hogy nem a lakáson vagy a fizetésen múlik, h. képes vagy-e felkelteni tartósan egy nő érdeklődését, nem ezeken múlik, h. vonzó, érdekes, intelligens vagy-e, nem ezeken múlik, h. beléd szeret-e egy nő.


kihalt volna az emberiség, ha ezen múlna.


random példa: a titanicban a leo dicario alakította srác szegény volt, mint a templom egere, kate winslet karaktwre mégis szenvedélyesen beleszeretett, és őt választotta, nem a gazdag vőlegényt... miért? mert jack jóképű volt, izgalmas, tehetséges és bátor.


régebben a fiatalok a paraszti kultúrában örültek, ha volt egy matracuk, ágyuk, együtt éltek a családdal, csórók voltak... mégis került nő nekik, szerelmesek voltak, családot alapítottak.


a hiba bennetek van, a személyiségetekben, de folyton kívülre helyezitek és az egész világot ellenségnek tartjátok...

2021. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
* dicaprio
2021. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
#5 félig igaz, de gyakorlatilag eszetekbe sem jut hogy önállóak legyetek, szoktuk látni az olyan kérdésekből és válaszokból amik arra irányulnak hogy a házi munka csakis és csakis a nő dolga. Hogy akarnátok pl egyedül lakni, ha a kosz megenne benneteket?
2021. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

#5


Palyakezdo vilanyszerelokent dolgoztam akkoriban. Mar az is csoda volt, ha annyi fizetest kaptunk, amennyiben megegyeztunk, es nem azt mondta a vallalkozo, hogy "sajnos, most csak ennyi van".



37F incel

2021. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

6-os: annyi baromságot írsz, hogy felsorolni is sok lenne.

A Titanic filmből következtetéseket vonsz le a való életre. Meg hogy 1000 éve mik voltak... hát gratulálok.

Amúgy miért, ki tehet róla, hogy megdrágultak a lakások? Talán én? Ha rajtam kívül eső tényező befolyásol egy jelenséget, akkor had hibáztassam már azt a külső tényezőt.


Nem a lakáson vagy a fizetésen múlik? Nem kizárólag ezeken, de vastagon benne vannak.

Arról meg egyáltalán hogy lehet kétsége valakinek, hogy a saját élet és a saját lakás milyen pozitívan hat az ember lelkére és önérzetére?

Figyelj, ostoba vagy, nem tehetsz róla.

Csak ne akarj már itt tanácsokat adni, mert iszonyatosan nagy ostobaságokat írsz.

2021. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!