Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gonosz,/rossz/felszínes ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz,/rossz/felszínes ember az, akinek vannak anyagi elvárásai a férfival vagy nővel kapcsolatban? Ti hol húzzátok meg a határt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Nem!

Az emberek túlnyomó része nem gazdagságot vár, csak önállóságot.

2021. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
nem. nekem ott a hatar, hogy ne honaprol-honapra eljen es kepes legyen magat egyedul fenntartani ugy, hogy azert valamennyit felre is tud tenni. illetve fussa neki a kozos programokra A SAJAT RESZERE. tehat ne az legyen, hogy egy terrembe nem lehet vele beulni vagy kajat rendelni vagy nyaralni, mert nem telik ra neki. ezek alap dolgok szerintem (marmint nem a rendeles, hanem a kozos programok, elmenyek), ezen kivul tokre nem erdekel, van-e autoja, lakasa vagy hogy csak 300-at keres vagy 1 milliot.
2021. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
*etterembe
2021. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ott a határ hogy ha nem tudok rá számítani bajban, vagy akár egy lakásfestésnél vagy ha beteg vagyok es ne adj isten pont gyógyszerre nem telik, de neki havi 0.5-1 milla bevetele van es semmit nem tesz hozzam, onnan csak d.gópajti es nem tekintem társnak.
2021. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Férfiként mondom, hogy férfi részről tényleg gáz az anyagi elvárás egy nővel kapcsolatban, a nők időszakosan úgyis a háztartás vezetéssel ill. a gyermekneveléssel fognak foglalkozni. Ez magába foglalhat akár 7-10 évet is. Aztán majd elmegy dolgozni, keres egy 160 ezret, az teljesen oké. Persze, ha a férfi jól keres, ami manapság ritka, akkor szerintem jobb, ha az asszony otthon marad, mindenre van ideje, a háztartást rendesen rendben tartani, gyerekeket nevelni foglalkozni velük szinten idő, magát rendbe tartani, ahhoz hogy egy nő igényes legyen, ahhoz nem csak pénz, hanem idő is kell. De ha keveset keres a férfi, akkor jó, ha a nő is dolgozik Viszont a férfiak felé szerintem simán lehet elvárás az, hogy egy 280 nettó alatt ne legyen a havi jövedelme, ez szerintem a nők részéről nem lenne gonosz vagy felszínes, egyszerűen csak logikus gondolkodás a jövőt tekintve, és egy férfi megtud keresni ennyit még 8 osztállyal is, ha nagyon akarja, ha nem lusta, akkor építőiparban is megtudja ezt keresni. Tehát nem gondolnám azt, hogy ez irreális elvárás lenne. Nyilván pl. ha egy nő nem ismerkedik olyan férfival, akinek nincs 1 millió a havi jövedelme, az már más tészta.
2021. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

#3

"Csak 300-at keres😂" nem tudom te hol élsz, de az a 300 ezer egy elég jó fizetésnek számít a mai világba. Nem mondanám csaknak, egy rendőr keres 160 ezer forintot. Valamennyit tudjon félretenni, emellett lehessen vele beülni étterembe, kaját rendelni, nyaralni, stb? Mégis amúgy szerinted ahhoz, hogy ezt valaki megtegye mennyi pénz kell? Alsó hangon 120 ezer egy albérlet+ rezsi. Emellett még enni is kell, illetve elég sok minden háztartási cikk. Havi 1-2 kiruccanás, mozi meg mondjuk egy étterem ott van, hogy 20 ezer forint. Tegyenek még félre havi 1 nyaralásra is ugyebár, és ezen kívül még legyen félretett pénze. De neked nincsenek nagy elvárásaid. Azért ez már egy elég erős színvonal, ha valaki mindezt megtudja tenni.

2021. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

6#

Szerintem viszonyitas alapon irta az egymilliohoz kepest a 300 az csak 300.

2021. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az is durva hogy egy tanár vagy egy rendőr keres 160K-t és például egy körmös még több százezret.
2021. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

6: igeb, egyreszt viszonyitasi alapnak irtam. masreszt meg en nokent 4 eves munkaviszonnyal majdnem 350-et megkeresek ugy, hogy nem vagyok kulonosen karrierista vagy anyagias (ja es senkit nem szoptam le hozza, mielott meg jonnek az okoskodasok). a legtobb baratom, ismerosom, csaladtagom megkeres ennyit (bp. kozeposztalyrol beszelunk, mindenkinek legalabb egy diplomaja van), es meg boven nem szamitunk ‘gazdagnak’. ez az atlagtol epp csak picit jobb. bocs, hogy nem a szakmunkaskepzott vegzett minimalberen tengodokhoz merem magam.


ez a penz ma magyarorszagon nem sok. nem panaszkodom, de nem sok. es nehogymar az en krv a anyamat, ha nem neha elneznek egy jobb etterembe vagy nem csak a balatonra mennek le egy szoci apartmanba nyaralni. ezek nem extrem elvarasok, ha szerintem etterembe jarni es kulfoldre utazni akkora luxus, akkor a baj nem velem van. ezek csak itt a balkanon szamitanak luxusdolognak, normalisabb helyekenen ezeknek alapnak kene lenni, eleg szomoru, hogy itthon nem igy van. nem akarok olyan eletet elni, hogy meg egy mekis kajalast is 5x at kell gondolni, mert akkor ho vegen nem lesz rezsire. sajnalom, nekem ez nem elet.

2021. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz, én nőként annyit várok el amit én is megtudok adni. Többet nem.
2021. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!