Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha van párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha van párkapcsolatotok, attól még ugyan olyan közvetlenül viselkedtek más fiúkkal?

Figyelt kérdés

Akár osztálytárssal, munkatárssal?

Gondolok itt arra, hogy attól még előfordul, hogy szemeztek másokkal, közeledtek mások felé, próbáltok hozzáérni, ráírtok, beszélgettek vele stb.

Hogy reagáltok arra, ha észreveszitek, hogy tetszetek egy másik fiúnak?


Nagyon sokat segítenétek, mert egy hasonló helyzetben vagyok most, mert van egy lány osztálytársam aki nagyon közvetlen velem, pedig alapjáraton nagyon csöndes, viszont elég valószínű, hogy van párkapcsolata, én hülye meg majdnem beleszerettem :(

Ezért is kérdezném, hogy én értettem félre a dolgokat, vagy többet gondolhattam az egészbe mint ami valójában?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 26. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hányadikosok vagytok? Ez itt a felnőtt topic, tiniknek van külön egy másik.
2021. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy van párom, barátságos vagyok más férfiakkal, szívesen beszélgetek velük, ha úgy alakul, DE nem szemezgetek, nem próbálom megérinteni (kivéve, ha nagyon jó barátok vagyunk, de ilyeneknél fel se merül, hogy ez többet jelentene), nem közelítek félreérthető módon.
2021. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

előfordul, hogy:

- szemeztek másokkal - nem

- közeledtek mások felé- nem

- próbáltok hozzáérni - nem

- ráírtok - igen

- beszélgettek vele - igen


Természetesen barátságos maradok az emberekkel és kommunikálok. De nem csinálok semmi "félreérthetőt", nem tapizok másokat, nem flörtölgetek. Mondjuk nálam ez független attól hogy van-e párom.

2021. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő, ismerek olyan nőket, akik elvonulnak, olyanokat is akiknek a viselkedése nem változik és van egy olyan csoport is, akik harsányabban viselkednek a sztenderdtől.

Munkatárssal/osztálytárssal párkapcsolatot kialakítani nálam nem opció.

2021. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Az adott páromtol fugg.

Amilyenek velem kaocsolatban, en is azt nyujtom viszont.

Ha vki flortolos ismerkedős akkor mellette en is az vagyok.

Ha valakinek csak en vagyok a fókuszban, akkor nekem is csak ő.

2021. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Mind ketten húsz év körüliek vagyunk, azért nem írtam a tini topicba.

2021. okt. 26. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Attól még barátságos vagyok és beszélgetek is másokkal, de nem szoktam se szemezni, se flörtölni, se direkt megpróbálni hozzáérni. (Persze más egy semleges baráti üdvözlő ölelés vagy ilyesmi, ez nemtől függetlenül belefér, ha vagyunk olyan jóban, de feltételezem, hogy te nem ilyet értesz alatta).

Ha egy alapból nagyon közvetlen személyiségű lányról lenne szó, aki szinte mindenkivel ilyen, akkor azt mondanám, hogy ezek még nem jelentenek semmit, de egy csendesebb, visszafogott lánynál simán lehetséges, hogy bejössz neki és azért ilyen.

2021. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

A közvetlenség tág fogalom! Eleve nem érdemes beleszeretni, ha még a kapcsolati állapotát sem tudod.

Én pld. soha senkihez nem érek hozzá, vannak, akik idegeneket is úgy ölelnek, mint a 10 éve nem látott anyjukat, viszont simán altesti poénokat megengedek számomra érdektelen emberrel is. Beszélgetés sem jelent semmit. Ismerni kellene ahhoz, hogy érdemben véleményünk lehessen.

2021. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 George34 ***** válasza:
72%

Kérdező!

Nagyon egyszerű a dolog ilyenkor, ne találgas, ne kerülgesd, hanem egyenesen hívd el egy randira!

Azt minden kiderül, és fogod látni hogy reagál, annak ellenére hogy van kapcsolata.

2021. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én speciel az a fajta ember vagyok, aki, ha valakit kicsit is kedvel, egy ölelésre mindig kapható, függetlenül attól, hogy az illető férfi vagy nő, gyerek vagy nyugdíjas.
2021. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!