Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora lehet a valóságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora lehet a valóságban (nem az incel-elmélet szerint) az aránya azoknak a nőknek, akik nem alkudtak meg?

Figyelt kérdés

Megalkuvás alatt azt értem, hogy VAGY lemond az ideáljáról és összejön egy külsőre számára nem vonzó, de nem is taszító (tehát tiszta, ápolt) férfivel, mert benne találta meg azokat a belső tulajdonságokat, amiket egy olyanban sem, aki az ideálja lett volna.


VAGY annyira ragaszkodik az ideáljához, hogy még akár egy bántalmazó kapcsolatban is benne marad, mert a vonzalom szerepel nála a legelső helyen.


Szerintetek, incelelmélet-tagadók szerint mekkora lehet a társadalomban ezeknek a két csoportba tartozó nőknek az aránya?


Illetve, figyelembe véve, hogy skálákról van szó, ugyanis a világ nem bináris, ti, incel-gyűlölők, hol húznátok meg a határt egyik és másik opció esetében?


Úgy értem, mi az az erkölcsi határvonal, ahol még a többségi társadalom nem ítéli el a nőt, ha lead a külső igényekből (ideál) a belső tulajdonságokért cserébe?


Vagy épp ellenkezőleg, ahol még többen vannak, akik inkább pártolják a problémás ideállal való kapcsolatát, mintsem, hogy ugyancsak elítélnék, hogy miért nem jön össze inkább olyannal, aki belsőre normális, de külsőre nem az esete?


Mert ezekből lehetne igazán a legpontosabb százalékokat lemérni, hogy hol van a társadalom ingerküszöbe egyik-másik esetben.



2021. okt. 26. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem kinek mi joga bárki felett ítélkezni? Mi közünk mások döntéseihez? Mi az h elítéli a társadalom a nőt aki “lejjebb ad”?? Ki dönti el, hogy ez történt?
2021. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az én környezetemből kiindulva olyan férfiaknak vannak barátnői, akik közel sem úgy néznek ki mint egy adonisz, és chad állkapoccsal meg vadászszemmel sem rendelkeznek. Ismerek olyan nőket is, akik nem alkudnak meg..de azok inkább már a fullos kategóriába tartoznak, az átlagos csajok közül kevés ilyen van.
2021. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes kérdéskör, mert gyakran lehet olyan "válogatós" nőkbe futni, akik az exekről tartott élménybeszámolók alapján egyáltalán nem válogatnak.
2021. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég kevés nő van aki ne alkudna meg,de így van ez férfiaknál is.


Tudod egy idő után amikor már annyi rossz élményen túl vagy, meglátod hogy valami nem oké, és megtanulod hogy vannak bizonyos dolgok amik fontosabbak mint a felszínes dolgok egy kapcsolatban ,mit a pénz vagy a külső.


Általában ilyenkor találsz olyan embert akivel komoly kapcsolatot tudsz fölépíteni. Általában.


Mint ahogy szükség van kompromisszumokra egy kapcsolatban úgy azt is el tudod fogadni egy idő után ha nem a tökéletes nőben vagy férfiban találod meg a szerető társat.

2021. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy úgy közelítesz a kérdéshez, hogy ezt az emberek megteszik, pedig ők így vannak összerakva. Nem mindenkinek fontos a szex, vagy nem mindenkinek EGYFORMA fontos. Ha egytől százig beosztjuk, kinek mennyire fontos a külső, belső, szex, akármi, még azok az emberek sem döntenek ugyanúgy, akiknek mindegyik egyforma mértékben fontos.
2021. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

A valóságban a nők a férfiak felső 20% -át tekintik nem megalkuvásnak. Ha ebből a 20% -ból 15% megházasodik, ugyanennyi lesz a nem megalkudott házasságban élő nők aránya. Van egy másik 20%, akit ezek a chadek k*rogatnak. Így elérkeztünk ~35% -hoz.


Az incel elmélet és a valóság között pedig nagyon kicsi a különbség, max a számok jobbak valamennyivel (ugye az inceleknek a minnél rosszabb számok a jók)

2021. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább a belsőből kell leadni, nem a külsőből. Persze alap dolgok legyenek meg, de senki sem tökéletes. Mivel a kapcsolat egyik alappillére a szex, ezért kizárt, hogy hosszútávon működjön egy olyan kapcsolat, ahol nincs meg a kémia. Most már egyik alapelvem, hogy ha valaki nem tetszik már elsőre, akkor nem jövök vele össze. Sajnos túl sokszor tettem meg és nagyon is számít.
2021. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külsőből könnyebb leadni. Ha belsőre nem tetszik, akkor nem szeretem, az meg akkor semmi, akkor nem jövünk össze.
2021. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt ember tisztában van azzal, hogy nincs tökéletes ember. Ergo ebből a szemszögből nézve minden egyes párkapcsolat egy megalkuvás. Hány gazdag, híres, eszméletlenül helyes férfiról derül ki, hogy egy szadista? Vagy depressziós, és lesz öngyilkos? (Meg amúgy nőről is nyilván). És mindenki eldönti, hogy számára mik a prioritások, és milyen arányban.
2021. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem kinézetre nem teljesen az ideálom, viszont minden dologban passzolunk egymáshoz. Akik külsőre nagyon tetszettek (nekem a mackós pasik), ők mind bunkón viselkedtek velem. Annyi, hogy férjem vékonyabb, sportosabb, de már megszoktam és a szex is sokkal jobb vele.
2021. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!