Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A való életben találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben találkoztatok olyan emberrel, aki különböző incel szakszavakat használ?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a blackpill, looksmax, redpill, chad stb

2021. okt. 28. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Soha. És nem is akarok 😅
2021. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak itt.
2021. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

A stacy-t kihagytad

Az lehetsz te P:

2021. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére nem..különben orron vágtam volna.
2021. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

A femcel szavak gyakoribbak:

Mindenférfi ilyenolyan, nincs egy normális, holvannak a normálisak bla bla

2021. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

#3

Az meg mifax?

2021. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbb incel túl gyáva ahhoz, hogy a való életben is pattogjon és incelkedjen, valószínűleg ők azok, akik nőtársaságban ki sem nyitják a szájukat, aztán meg sírnak, hogy "brühühü, a femoidok észre sem veszik az olyan jófiút, mint én, mert nekik csak a cjad rosszfiúk kellenek!"
2021. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
*chad
2021. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

Az egyik gyerekkori (mai napig) legjobb barátom, az ő öccse, illetve még 1-2-en az öccse baráti társaságából.


Egyébként ezekkel a szavakkal bárki találkozik, aki kicsit is fiatal, elég időt tölt az interneten és értelmes, illetve beszél angolul (és a neten többet fogyaszt tartalmat angolul, mint magyarul). Ez a barátom is programozóként dolgozik és 18 évesen lett már felsőfokú nyelvvizsgája.


27/F

2021. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

#9 Mondjuk aki értelmes, az nyilván tudja értelmezni a VALÓ ÉLETBEN kitételt. Persze, aki használ internetet, az találkozik velük, mivel már csak itt gyakorin is minden második kérdés egy incel agymenés, és minden harmadik az incel agymenéseken való szörnyülködés.

Én amúgy a való életben még soha nem hallottam, pedig 25 vagyok. Élőben nem merik felvállalni magukat, még nincsenek is olyan sokan. Itt az oldalon is egy-kettő hangoskodik csak egyfolytában.

2021. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!