Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a nők számára, hogy egy férfi rendelkezzen saját autóval, amikor a benzin árak az egekben?

Figyelt kérdés
Az elvárások is az egekben vannak?

2021. okt. 29. 12:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem, csak te vagy csóró.

Az autó nem az elvárások miatt kell, hanem mert sok mindenben nagyban megkönnyíti, kényelmesebbé teszi az életet.

Azért ahhoz, hogy valakinek legyen autója, amit tankolni is bír, nem kell gazdagnak lenni.

Amúgy ilyen alapon miért nem írod ki te is, meg a sok hasonló lúzer, hogy miért fontos a nők számára az étel, amikor a hús, zöldség, gyümölcs stb ára az egekben?

Miért fontos a nők számára, hogy a pasi ne legyen hajléktalan, és nem a híd alatt kell vele dugni, amikor az ingatlanárak az egekben?

Komolyan, nem unjátok még? :D

2021. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
84%

Már megint te? Qrvára unalmas már! Sose volt autóm baszki de volt vagy 4 barátnőm, 2-3 éves kapcsolatok, most meg menyasszonyom van. És még mindig nincs autóm. De majd a gyerek miatt veszek.


Az elvárások nincsenek az egekben, te vagy szar. (még mindig, akkor is, ha még százszor kiírod ugyanazt a kérdést)

2021. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

#1


Igaz ami, igaz én nem eszek mindennap csirkemellet sem.

Az étellel is spórolni kell manapság.

2021. okt. 29. 12:18
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%
Nő vagyok és van kocsim. Van még kérdés??
2021. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindenkinek fontos
2021. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%

Budapest: Mert ezt a mintát látták gyerekkorukban, amikor az apukájuk egónövelés vagy a technológia iránti érdeklődés miatt vett.


Vidéki falvak: Itt az autó alap, anélkül nem lehet normálisan élni.

2021. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem az elvárások miatt, nekem is egy pár százezres használt autóm van, de vidéken egyszerűen kell. Mert ha elmegy az utolsó busz, akkor ott ragadták ahol vagy eppen , nem tudsz hazajutni. Hétvégén, ünnepnapokon mèg ritkábbak a járatok. Praktikus szempontok miatt kell egy használható autó, nem az , hogy villogni akarok egy mit tudom én milyen Audival…
2021. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%

#5 Nekem volna,mikor viszel vele egy hosszú kört?

Ha el fáradsz természetesen cserélhetünk helyet.

2021. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
35%
Na hát akinek benzinre se telik azzal se állnék szóba. Gyereket hogy vállalsz a 3 forintoddal? Ja majd 40 évesen mert ma az a divat? Kihagyom!
2021. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!