Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz az incel mozgalom sorsa a következő 15 évben?

Figyelt kérdés

Én az incel kifejezéssel meg az ezzel kapcsolatos szavakkal először a 444 -en találkoztam 2014ben. Azóta mintha a mozgalom felrobbant volna és az internet tele van az incelek által kitalált szavakkal (a simp, a chad és a normie a leggyakoribb).


Mi lesz a mozgalom további sorsa?



2021. okt. 30. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Ez csak egy múló divat. Pár év és eltűnnek az incelek, ahogy például zsidózás sincsen már.
Növekedni fog egy darabig, majd egy ponton megáll és úgy marad.
Politikai mozgalommá fejlődik pártokkal meg terrorcselekményekkel.
34 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
68%
Lesz egy tetőzése ennek, aztán eltűnik, mint minden ilyen idétlen hóbort, lesz majd helyette más. Az incel pedig megmarad szitokszónak a gyakoris/reddit trolloknak, ha épp nincs jobb érv egy vitában.
2021. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Úgy mondjátok ezeket az incel, meg chad stb. szavakat, mintha valami teljesen újkeletű, szinte másik bolygóról érkező idegen dolgok lennének. Pedig az incel nem más, mint az involuntary celibate angol kifejezés rövidített változata, ami annyit jelent, hogy akaratlanul nőtlen. A chad pedig egy szleng a sima csajozó/bhaszógépre. Ezek nem új dolgok, 60 évvel ezelőtt is voltak ronda férfiak, akiket bottal nem piszkáltak volna meg a nők és ugyanúgy voltag "derék fiatalemberek", akikért koslattak a nők. Ez ma sincsen másképp és szerintem az elkövetkező 100 évben sem fog változni...
2021. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
91%
nem számítok különösebb változásra. az egész annak köszönhető, hogy az online közösségeknek köszönhetően ki-ki tovább mélyítheti a lelki torzulását a hasonszőrűekkel együtt. és ehhez a közeljövőben is adottak lesznek a feltételek.
2021. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
86%
#2 az incel már rég nem az önszándékán kívüli agglegény szinonimája. hanem ezen a csoporton belül azoknak, akiknél erre egy kifacsart, torz, önsajnáltató, nő-/társadalomhibáztató hozzáállás rakódik.
2021. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
2: De még 10 évvel ezelőtt ehhez nem tartozott ultra antifeminista mozgalok és ideológia. Igazából az incel kifejezés nem is helyes, blackpill mozgalmat kéne írni, csak ugye a blackpill ideológia az incel fórumokon alakult ki.
2021. okt. 30. 23:34
 6/53 A kérdező kommentje:

"kifacsart, torz, önsajnáltató, nő-/társadalomhibáztató hozzáállás rakódik.":


Az a blackpill ideológia, amit szerintem helytelenül azonosítanak az összes incellel.

2021. okt. 30. 23:34
 7/53 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább egy múló divat, mint pár éve az emók voltak. Kíváncsi vagyok, mi jön ezután.
2021. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%
Vagy ugyanitt fognak tartani, vagy addigra (remélhetőleg) el is tűnnek.
2021. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
47%

Bár szerintem eltűnni nem fog teljesen, ebben a kérdésben benne van hogy miért:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%
Milyen incel mozgalom? :D :D
2021. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!