Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem inkább a teltebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem inkább a teltebb hölgyek tetszenek, akkor én egy "perverz fetisiszta" vagyok?

Figyelt kérdés

Hol húzódik a határ zsáner és fétis között?


Természetesen abszolút nem vagyok közömbös egy nő belső értékeivel kapcsolatban sem, de ha csak a szimpla, külső jegyeket vesszük figyelembe, úgy mindig is a kerekdedebb formák vonzottak.


Úgy érzem, a hölgyek reakciói alapján is (általában zavartan: "...akkor tényleg nem zavar, hogy kövérebb vagyok?"), hogy a társadalom megbélyegez emiatt.


Miért, mi az oka ennek? Miért ér egy gyönyörű arcú, de arányosan molett nő kevesebbet manöken, vagy átlagos társainál?



2021. okt. 31. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Miért lennél" perverz fetisiszta "?

Ha minden férfi a vékony nőket szeretné, egyetlen egy molett nőnek sem lenne Párja. A zsánered a molett nők, nekem meg a magas, vékony, sötét haj, barna szem :D...

Molett N.

2021. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha te az vagy, akkor majdnem mindenki az...
2021. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
A fétis ott kezdődik, hogy valaki eleve x súly, pld. 150kg felett keres.
2021. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a fétis ott kezdődik, hogy te KIZÁRÓLAG egy bizonyos dologtól tudsz izgalomba jönni.

Az, hogy a teltebb nők tetszenek, nem fétis, csak preferencia.

Tök egészséges vagy, hajrá, hál' istennek, hogy ilyen preferencia is létezik.

2021. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!