Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hivatásoshoz elmenni szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatásoshoz elmenni szüzesség elvesztése céljából, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a legtöbbször férfiakat érintő kérdés, de esetemben fordított a helyzet. Szűz vagyok még 28 évesen is, ami egyre több gátlást okoz bennem. Félek, hogy ismerkedéskor kiderül a korombeli férfiak(28-32) már nem akarnak vergődni egy olyan tapasztalatlannal, mint én. Egyéjszakás eseménynél félek attól, hogy durva lesz a férfi, maradandó negatív élményt szerzek. Épp ezért gondoltam arra, hogy elmegyek egy profihoz, aki vállal nőknél szüzességelvételt, neki biztosan van ebben gyakorlata, finoman és gyengéden csinál mindent, hogy pozitív élményekkel távozzak,valamint attól sem kell tartanom,hogy másnak kifecsegi mindezt.

2021. okt. 31. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1%

KOMOLYAN!


Itt mindenki szűz 26, 34, 63, 94 évesen is. Ez valami PUA trükk? Arra mentek, hogy valami kiscsaj majd megsajnál, és ad egy kis nyálkás húst? >:)

2021. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérlek olvasd el újra a kérdésem alatti leírást.
2021. okt. 31. 16:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, ha 28 évesen még szűz vagy. Ha összeismerkedsz valakivel, akiről úgy gondolod, hogy komoly a dolog, akkor nyugodtan elmondhatod neki, nem fog emiatt dobni. (különben is jobb, ha nem tanultál össze minden hülyeséget és majd ő tanít meg a saját ízlése szerinti dolgokra) :D
2021. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Menjél el, ha úgy érzed ez feloldja a gátlásaidat. Sajnos csak részben fogja, ettől még ugyanúgy sikertelenek lesznek az ismerkedéseid. Többet kéne emberek közé járni, szocializálódni.

A prosti kiválasztásakor legyél óvatos, mert egyáltalán nem biztos, hogy jártas ezen a téren és, hogy figyelmes lesz-e. Tudod mit ajánlok? Olyat keressél, aki erotikus masszázst is csinál. Próbáld ki csak ezt előbb, ha úgy érzed, hogy figyelmes, érzéki, másik alkalommal lehet mást csinálni.

2021. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz én pasiként mentem sőt megyek.

de azért nőként lehetne inkább ismerkedned biztos lenne aki gyengéden bánik veled stb.

de te tudod.

2021. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló is írta, ismerkedj, lehet életed szerelmét is megtalálod rögtön elsőre!
2021. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, attól tartok, hogy ismerkedni kezdek valakivel, megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom, majd megtudja, hogy szűz vagyok még, emiatt megszakítja velem a kapcsolatot. Úgy érzem, ha megszabadulnék a szüzességemtől, akkor ismerkedni is bátrabban mernék.
2021. okt. 31. 16:56
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Ha megtudja, hogy szűz vagy, annál inkább meg akar majd d*gni. Kevés olyan férfit ismerek, aki ettől ne gerjedne be még jobban. :D
2021. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
igaza van a 8-asnak
2021. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
28 éves nőnél semmilyen értelmes férfi nem fog begerjedni arra, hogy szűz.
2021. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!