Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még egyszerűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még egyszerűbb lányok, akik el tudnának képzelni maguknak egy szimpla átlagos polgári életet?

Figyelt kérdés

#átlag #polgári lét
2021. okt. 31. 20:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Noren1989 ***** válasza:
70%
Igen. Nem, én nem vagyok az.
2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
85%
Ez mit takar?
2021. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
62%

Ez így kicsit kevés. Mit takar a szimpla polgári élet?

Hogy számolgatsz hónap végén, hogy kaja lesz, vagy a gyereknek cipő? Vagy egyel feljebb lépünk és ugyan a mindennapokra van pénz, de alig, vagy semmi takarék nincs? Spórolgatunk egész évben az egy hét Balatonra?

Ezek egyike se opció nekem, bár nem tartom magam nagyvilági nőnek.

Ha az "átlagos" azt jelenti, hogy nem kell fillérezni, van lehetőség normálisan félretenni, fenn tudunk tartani 2 autót és évente pár rövid belföldi, pár évente egy külföldi nyaralás belefér, akkor persze, tökéletes. Nem kell a Maldív szigetek, minden második hétvégén wellness és jachtos nyaralás. De kell az anyagi biztonság és a közös élmények.

2021. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

"Spórolgatunk egész évben az egy hét Balatonra?"

Én így nőttem fel és szerintem sokan mások is!


"fenn tudunk tartani 2 autót és évente pár rövid belföldi, pár évente egy külföldi nyaralás belefér, akkor persze, tökéletes."


A nemzet gázszerelője most éppen ismét foglalt, türelmesen kivárhatod míg ismét felszabadul.

2021. okt. 31. 20:49
 5/62 anonim ***** válasza:
89%

Polgári életet persze. Értelmiségi, középosztálybeli társsal, mivel én is az vagyok. Polgári családból származom én is.

Proli életet nem tudok elképzelni magamnak.

2021. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%
A #4-es válasz alapján nem, de hozzátenném, szingliként is sokat utaztam külföldön, messze nem olyan nagy dolog, mint amilyennek sokan gondolják. Másrészt attól még, hogy sokan szűkölködve nőttek fel, még nem jelenti azt, hogy ez jó is.
2021. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
91%

4, a szüleim nem kiemelkedően gazdagok, de én meg így nőttem fel és ezt szeretném a gyermekemnek is. Sejtettem, hogy előbbi lesz az amire te gondolsz, nem az amit én tartok normálisnak. Messze nem rongyrázás két autó (szüleimnek két 10+ éves suzukija van, olcsó, megbízható és nagyon megkönnyíti az életet két-három gyerekkel) és évi pár néhány napos belföldi út se a gáz szerelő szintje.

Szomorú, hogy sokaknak ez már teljesen elérhetetlen álomnak tűnik. Szerintem ez az a szint, ahol bátran lehet gyermeket vállalni.

2021. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
16%

Mindegy, hogy mit képzelnek maguknak, ha csak ennyi jut, vagy ez sem.


Sok nő túlértékeli magát, nem is kicsit. Aztán koppannak.

2021. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos igen elcsúsztak ezek a dolgok, a szüleim mindketten egyszerű dolgozók voltak, alkalmazottak, mégis telt autóra, nyaralásra és nem nélkülöztünk. Az azt gondolom polgári élet volt.

Most én is és párom is felsőfokú végzettséggel nem élünk ilyen szinten…. Ennyit változott a vilàg.

2021. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki "túl értékeli magát" az majd lejjebb ad, vagy egyedül marad. Itt nem ez volt a kérdés.
2021. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!