Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy sok férfi csak azért akar komolyat, mert nem kap egyéjszakást?

Figyelt kérdés
Én ezt látom sok embernél, ha a párkapcsolatát nézem.

2021. nov. 4. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Micsoda marhaság...
2021. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez azert van, mert nem tudod mi az az intimitas es csak a dugas jelenti nalad a parkapcsolatot. Ha szerencses vagy majd kinovod. Ha nem, akkor igy maradsz.
2021. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ott vannak például akik olyanokat mondogatnak, hogy akár komoly VAGY laza is jó nekik, vagy hogy ami alakul. Ők valójában csak dugni akarnak, de készek átverni azt is, aki tényleg komolyat keresne.
2021. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
biztos vannak ilyenek is, de azert a ‘sok’-at erosnek erzem.
2021. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Én is ezt csinálom.

Mindig komoly kapcsolat céljából ismerkedek meg, főleg anyukákkal, mert azok aztán nagyon keresnek, főleg eltartót.

Aztán ha megvolt az első szex, átgondolom, mennyire fog ez nekem kelleni.Ha nagyon fullos volt a nő, akkor max még egy éjszaka belefér, ha nem akkor írok hogy csak ennyi volt a taliba.

Általában ilyenkor sokszor keresnek a nők, hogy mégis próbáljuk meg még tovább, de kíméletlen szoktam lenni, nem veszem már nekik fel a telefont.

28F

2021. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Baratom ill lassan ex detto.

Azert kamuzta be hogy ez normalis kapcsolat hogy legyen fix p.nci. mikozben végig szexkapcsolatra vett.

Amiert allandoan éreztem hogy valami nem kerek es allandoan nyarvogtam ez miatt honapokon át, most ott tart hogy inkabb megmondta hogy csak szexkaocsolatot akar velem, de mellé sorolt egy rakás falsh kam okot hogy tele legyek önváddal hogy miert nem kellek neki bnőnek.

(Megbizhatatlan vagyok szerinte, mikozben en hűseges korrekt vagyok, meg feltekeny tipus vagyok szerinte, mikozben aki csak szexre vesz abban mégis mennyire lehetne bízni, meg stb)


Szoval amiert az agyára mentem már őszinten kozolte hogy szexre vesz.

Innenstol en döntök ugye.

2021. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

5# szerintem hasznos az oszintesége miatt. Nem kene lepontozni olyanokat amikbol tanulni lehet.



En akkor jo fullos lehetek mikor 1 éve használ

2021. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A komolyat kereső is simán kidob, ha valami nem tetszik neki. És nem 5 év múlva. A gyereknek nem jöttél be, nem szeret a kutyája, nincs ideje, megjött az ex. Tök felesleges szerintem ez a komoly nem komoly dolog. Van olyan ismerősöm (elvált gyerekkel), aki két évig keresett komolyat a szeretője mellett és nem talált. Tippeljetek mi lett?
2021. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8# inkabb osszejott a szeretovel aki majd dobja.
2021. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jo a tippem?
2021. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!