Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy én viszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én viszem a beszélgetést, és csak egyoldalú az érdeklődés?

Figyelt kérdés
Számtalanszor előfordult, hogy mikor beszélek egy emberrel - ismerkedem vagy egyéb - hogy egyedül én vagyok az érdeklődő fél, a másik pedig nem igazán. Rosszul kommunikálok, vagy nem érdekli a másik felet állandó jelleggel a létezésem? Valamit rosszul csinálok?

2021. nov. 4. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Velem is nagyon sokszor előfordult. Nem hiszem, hogy a te hibád lenne. A netes ismerkedést sokan félvállról veszik. Főleg anonim. Ez az egyik árnyoldala. De ha szerencséja van az embernek, akkor nagyon jó kapcsolatokat lehet építeni.
2021. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én az élővilágban tapasztaltakról írtam, a netes kapcsolat építés nálam nem annyira fő téma.
2021. nov. 4. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled, nem tud kiszakadni a kis világából, ha érdekelnéd akkor rád figyelne, vagy annyira nincs téma hogy egyszerűen nem tud kommunikálni ,ilyen is volt már sajnos.35f
2021. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma az emberek nem tudnak mit kezdeni azzal ha vki érdeklődik. Hasonló cipőben vagyok, kb levagyok baszva h túl sokat kérdezek meg ilyenek 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2021. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg nem érdekled annyira, hogy ő is energiát tegyen a dologba, így csak passzívan elvan, reagál ha te keresed, de ő max akkor teszi, ha épp unatkozik vagy akar tőled valamit. Ez nem feltétlenül a te hibád, teljesen normális, hogy nem mindenkinek jössz be/nem mindenki akar veled barátkozni. Persze ha mindig ezt tapasztalod, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy vajon miért lehet, de ha vegyesen van pozitív és negatív tapasztalat is, az normálisnak számít. Az ilyeneket nem kell erőltetni. Ha ő nem érdeklődik soha, inkább hagyd.
2021. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

"Az ilyeneket nem kell erőltetni."

Amikor mind ilyen akkor b.szhatja, tökmindegy

2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk hogy nő vagy férfi vagy.

Szerintem van egy alap úgymond etikett ,lehet hogy régimódi ak mondanak ezért de nem érdekel, ha te vagy a nő és érdekelsz engem akkor bizony keresni foglak, és igen nem hogy odafigyelek rád de érdeklődöm irántad, és én nyitok feléd, kérdezek meghallgatlak, majd ha szimpatikus vagyok akkor ez fordítva is megtörténik, nekem személy szerint nem jön be az ha egy nő például oda jön hozzám és 15 perc múlva már úgymond az életemben vájkál, nem.


Ha úgy érzem és gondolom hogy szimpatikus illetve kapok olyan jeleket hogy én is az vagyok neki akkor kezdeményezek , de ne akarja egy szia után 15 percel azt tudni hogy miből élek hol lakom és hasonlók,

ha úgy érzem ezt úgy is elárulom idővel ugye.


Nem tudom hogy ti hogyan ismerkedtek meg de szerintem ez így működik.


Ha férfi vagy fogalmam sincs mit kellene tenned mert heteró vagyok, ebben nincs tapasztalatom.


Szerintem ez így működik, mármint az ismerkedés, kapcsolatban már megint másabb a helyzet, amikor azt mondod hogy már együtt vagytok, akkor persze már jól esik ha egy nő érdeklődik a mindennapokban is, kis dolgok is vannak amiket szívesen megbeszélek a párommal, akármiről.35f

2021. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nő vagy pedig férfi vagy?

Mi fiatal szingli férfiak bókolunk és udvarolunk a nőknek!

2021. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!