Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkora hátrány a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora hátrány a párkeresés során, ha valaki a végzettségének megfelelő munkakörben gyárban gályázik heti 5 napot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nőknek lóvé kell, meg olyan pasi, akivel lehet arcoskodni a barinők előtt. Pl.: "Jajj, kéBzejétek, a Béla orvos, és most lesz a klinika plaszikusai réslegének izgatóhelyettese!".
2021. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Normális nőket nem érdekli ha gyárban dolgozol. Hiszen az ember a fontos maga. Nem ilyen buta, beképzelt, felszínes libákkal kell foglalkozni.
2021. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2# Egyet értek veled! :)

N

2021. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gond csak a prolik egy resze erre fogja azt hogy normalisan ket szot nem tud valtani egy novel.


A blahan a csovesek nem dolgoznak megis van parjuk, akkor a gyari munkasok sokkal jobban kene alljanak es a programozok bordely hazak szintjen valtogassak a csajokat?


Nagyon el vagy tevedve...

2021. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet hátrány, ha nagy osztálykülönbséggel próbálsz ismerkedni. Már a kérdésben is szerepel a "gályázás" - ez a szó olyan munkát takar, amit az ember pusztán a megélhetésért végez, nem ad témát érdekes beszélgetésekhez, nem nyújt kielégülést, hiányzik a "flow". Más szintet képvisel ahhoz képest, amikor valaki olyasmivel foglalkozik, ami inspirálja, leköti, amit játéknak, kihívásnak él meg, amiben kiteljesedhet. Évtizedekkel ezelőtt, a szocializmusban még gyakoribbak voltak a munkás-értelmiségi vegyes házasságok, ma viszont, ha egy gyári melós férfi össze akar jönni egy értelmiségi, diplomás nővel, akkor fel kell tudnia mutatni valami pluszt, ami izgalmas, vonzó egyéniséggé teszi őt a másik szemében.

A fentieket csak példának szántam. Egy fizikai munkát végző is lehet olvasott, tájékozott, esetleg valamilyen érdekes hobbit űző ember, aki esetleg még mesteri szakács és szerető is, ugyanígy egy sokat kereső menedzser, informatikus vagy orvos is lehet üresfejű, sótlan és kulturálisan igénytelen.

2021. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam meg imádja a gyári munkáját. Érettségizett. Akar majd még tanulni de most úgymond lazit.Diakkent is dolgozott itt.Akkor is szerette. Jó nevű gyár valogathatnak kit vesznek fel. Sok az érettségizett a melosok között. Engem csak az bánt hogy okos "gyerek". Olyan keveset tanult a gimiben meg az érettségire is. Nincs benn ambíció. Félek hogy fogja majd megelni ha rajon ez mások szemében nulla. O ma fiatalkent egy senki. Embernek sem nevezhető egyen. Nem én gondolom ezt hanem ismerem a kozgondolkodast.A korosztalyaban kimondatlanul kötelező a diploma! A rokonok körében már érzékelem a mély megbotrankozast, megvetest. Miért engedtem meg neki? Szerintem van alapja a kérdező felelmenek. Neki sincs barátnője. Hát nem tudom ha lesz esetleg hogy fogja eloadni hogy O egy gyári melós?
2021. nov. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Azé' mer' legyél főnök sok szabadidővel meg csicskával. Mi olyan nehéz ebben?
2021. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!