Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan lányokat akik lejönnének az Adriára velem a Yactommal kerülni egyet?

Figyelt kérdés

Magyar határhoz közel áll, Fiume(Rijeka) kikötőjében.

Mielőtt télre elraknám szoktam vele egy utolsót menni ebben a szép őszi időben.Naplemente a tengeren, borozgatva, pokrócban csodálni a tengert ahogy hullámzik és a naplementét.

Ha ehhez keresnék partnert társkeresőn kívül hol lenne érdemes próbálkozni?


2021. nov. 7. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már,hogy yachtod van az Adrián,és a nők nem tapadnak rád??
2021. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mivel írtam társkeresőn kívül keresek, szűkebb környezetemen kívül nem sokan tudják mi a helyzet velem.
2021. nov. 7. 16:22
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Aki elmegy veled, az olyan is..... Már ne is haragudj....
2021. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hééé, Lölő, megmondalak Andinak!
2021. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Látod látod... Hiába a pénz, szeretetet nem tudsz venni rajta
2021. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
... és szerelmet sem...
2021. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23%

Itt a gyakorin olyan hitetlenek az emberek, még az esélyt sem adják meg, hogy esetleg tényleg igaz, amit írsz. Persze én sem hiszem el, de azért 10-20%-ot adok neki, mert én is voltam már magam alatt és ajánlottam fel milliókat azért, hogy valaki barátnő feelinget biztosítson számomra és senki nem jelentkezett privát üzenetben és nem is válaszolt.


Ez az oldal hulladék ebből a szempontból, itt csak trollok és nagyon súlyosan frusztrált emberek vannak. Az internet online OPNI-ja, mióta Gyurcsány bezárta.

2021. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem az oldal a hulladék azért mert pénzen nem tudsz érzelmeket venni másoktól. Ez az oldal nem is azért van hogy pénzes emberek unalmas hétvégéit tegye színesebbé. Miért kellene bárkinek is rádírnia azért mert látatlanul elhintesz valami dumát itt? Kicsit gondolj már bele abba hogy a mai világban, ahol mást nem hallani csak erőszakot, majd fiatal 19 éves ribik egyből nyálcsorgatva megadják a számukat hogy aztán elmenjetek az adriára vagy bárhová kiruccanni? Lehet hogy a mai fiatalok felelőtlenek, felnőttek között is vannak ilyenek, de azért mindenkiben ott motoszkál a félsz. Egy idegennel egy épeszű ember sem tervez csak mert pénze van
2021. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Most azért én egy hulladék nő vagyok, amiért nem akarok egy vadidegen gazdag faszi JAKTjára felhemperedni?

Érdekes meglátás.

Azt meg most hagyjuk, hogy kamu vagy sem - nyilván az, de őszintén nem érdekel. Simán el tudom képzelni, hogy a JAKTOS faszik között is vannak unatkozó loserek.

2021. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#18: Túlértékelik sokan az érzelmeket. Valójában Oscar-díjat is azért adnak a filmekben, mert nem lehet eldönteni, még talán egy pszichológia professzor sem tudná, hogy őszinte-e. Nem véletlen, hogy sokan a filmforgatás alatt jöttek össze.


Igazából a pénztelenség minden kapcsolatot megöl. Amikor romanticizálják meg idealizálják, hogy szegények és mégis milyen boldogok, akkor a régmúltból helyeznek át szituációkat a mai világba, így egy fals képet látsz. Azért voltak boldogok, mert mindenki úgy élt a környezetükben, az adott társadalmi osztályban. Nem volt remény, hogy gazdag legyen, arra viszont igen, hogy szegényen is boldog legyen.


A mai világban ez változott meg, sosem éltünk ennyire globális és nyitott korban, amikor mindenkinek karnyújtásnyira van a gazdagság ESÉLYE, LEHETŐSÉGE. És a mondás is tartja, hogy a remény hal meg utoljára. Nem tudod kitörölni a gondolataidból, hogy mi lenne ha mégis? Ez pedig lassan megesz minden kapcsolatot úgy, mint a rozsda a vasat. Észrevétlenül, alattomosan. A holtidőben ezen kezd el dolgozni az agyad. És tudod mi a legnagyobb trükk benne? Minél kiegyensúlyozottabb, minél ideálisabb egy kapcsolat, annál hamarabb eljutsz ahhoz a holtidőhöz, hogy elkezd ezzel foglalkozni az agyad, hogy olyan jó itt összeölelkezve, de mennyivel jobb lenne, ha holnap nem kéne bemenni dolgozni. Mennyivel jobb lenne, ha a pálmafák alatt a Bahamákon csinálhatnátok ugyanezt.


Ahol tele van gondokkal egy kapcsolat, ott lefoglalja az agyi erőforrásaidat annak megoldása, nincs időd agyalni ilyesmiken. Ezért mondják cinikusan, hogy "túl jó dolgod van, ezért agyalsz ilyesmin".


Szóval valóban a pénzen nem lehet őszinte érzelmeket venni, de ugyanúgy anélkül is érdek kell egy kapcsolathoz. Meg kémia. De sokan úgy gondolják, hogy elég a kémia és akkor majd minden más meg lesz oldva. Nos, ehhez kell sokszor a pénz. Abba gondolj bele, hogy a vonzalom pár MÁSODPERC alatt eldől. Ez alatt a mai világban sem fogja eldönteni egyik fél sem, hogy milyen a másik vagyoni helyzete vagy személyisége. Egy gyors antropológiai elemzést hajt végre tudat alatt és ez jeleket küld agynak, hogy ő most vonzó, taszító vagy semleges.


"Miért kellene bárkinek is rádírnia azért mert látatlanul elhintesz valami dumát itt?"


Nem kell, csak jól látszik ebből is, hogy igazából a nőknek túl jó dolguk van, mert jóval több a pénzes férfi, akik egymást licitálják túl, mint a pénzért kapható nő, akik értéke így felverődik.

2021. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!