Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire mérvadó egy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mérvadó egy több éves negatív benyomás ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki tetszik, körülbelül 6 éve beégettem magam előtte nem túlságosan ittasan, elmondtam neki, hogy ha nem lenne ez a korkülönbség köztünk, akkor udvaroltam volna neki. Akkor még középiskolások voltunk mindketten, ma már dolgozunk, elmúltunk 20 évesek, én már közelebb vagyok a 30-hoz. 4 év különbség van köztünk, nem, mintha ez már számítana, akkor számított. Őszintén szólva fogalmam sincs, milyen véleménnyel van rólam, feltételezésem szerint az a kép él benne, hogy egy iszákos szerencsétlen vagyok. Ennek az oka az, hogy akárhányszor találkoztunk valamilyen rendezvényen, én mindig ittam éppen. Ez körülbelül 3 eset volt. Az előbb említett eset óta 6 év telt el, azóta egyszer találkoztam vele, körülbelül 4-5 éve, akkor is úgy 2 mondatot válthatunk. Arra gondoltam, hogy bemegyek vásárolni a boltba, ahol dolgozik, és elhívom egy találkozóra. Ti mit gondoltok, érdemes ebbe belevágni, vagy ez veszett fejsze nyele? Nem okoz gondot az ismerkedés, félelem nélkül szólítok le nőket bárokban, strandon vagy bárhol, de ő elérhetetlennek tűnik számomra, és őszintén szólva félek is attól, hogy még inkább beégetem magam. Ti mit tennétek? Nők, ti hogyan vélekednétek az ő helyében?

2021. nov. 11. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én az első randimon leittam magam colaval, ennek 2 éve a párom szeret és jól megvagyunk. Szóval tedd meg!
2021. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy leiszod magad kólával, és az, hogy ittasan mondom a hülyeséget, nem ugyanaz. De köszönöm a biztatást 😀
2021. nov. 11. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy próbát szerintem megér. Előtte viszont a helyedben meg próbálnék vele pár szót váltani, halál értelmesen, hézköznapi dolgokról, és csak ezt követően (akár egy későbbi alkalommal) próbálkoznék be a randival.

Nőként mondom, ennyiből nem vonunk azért le messzemenő következtetéseket, főleg nem ennyi idő távlatából. Valószínű emlékszik azért rá, és emiatt viszont az ismeretség ellenére szerintem indokolt lenne kicsit "megmutatnod" magad, és az intellektusod. Nálam ennyivel simán felül tudnád írni a korábbi tapasztalatokat, ha egyébként szimpatikus vagy. Hajrá! :)

2021. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3assal teljesen egyetértek, szintén nőként.
2021. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megfontolandó :) Mindenképp akarok vele először hétköznapi dolgokról szót váltani, kivel mi történt az évek alatt, és ezután kitérni egy találkozóra. De a mellette lévő másik eladó jelenléte zavaró tényező.
2021. nov. 13. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz róla, hogy független-e? A korábbi találkozásaitok során éreztél a részéről legalább minimális szimpátiát? Közös ismerőstől, ha van, begyűjthetnél pár információmorzsát, mielőtt akcióba lépsz.
2021. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, független, a szimpatiáról semmit nem tudok. Nagyon régen (6 éve) volt ez a történet, szerintem közömbös.
2021. nov. 22. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélgetést kezdeményezni vele, de ne az üzletben, inkább vetődj arra véletlenül, amikor épp végez, vagy ilyesmi.

Az lenne a legjobb, ha megint akadna valamilyen rendezvény, ahol "spontán" egymásba botolhatnátok.

2021. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a legjobb, és én is gondoltam arra, hogy "belé botlok" munkaidő után, de akkor már mindenki siet haza, valószínűleg ő is. Valamint egyáltalán nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy megállítsam, hogy mi újság, lehet, meg sem ismerne. Tényleg nagyon közömbös vagyok számára, valószínűleg.
2021. nov. 22. 01:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz. Baleset volt, elmült. Nem mindtál sértőt. Próbálkozz!
2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!