Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő az ha egy fiúnak 25-26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő az ha egy fiúnak 25-26 évesen lesz először barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nincs szerencsém a párkeresésben. Meg én nem az a menő típus vagyok így a korombeli lányok mindig átnéztek rajtam. Talán később ha már komolyabb szándékaik lesznek a lányoknak.

Kicsit sajnálom hogy eddig kimaradtak az életemből a lányok.


2021. nov. 13. 11:15
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Azzal van gond, aki azt hiszi, két fajta fiú létezik. A "menő meg a "nemmenő"

Ott az ilyen fiú fejében komoly gondok vannak, és sosem lesz ép pasi.

2021. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Napi második lettél


Hangsulyoznàm - bár nem biztos hogy fogós érteni - napi második

2021. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A gyógyulás felé vezető úton az első lépés: 25 éves férfiként nem utalsz magadra fiúként. Te fiú, te.
2021. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ... Nagyon ritka az olyan ember, akinek csak szimplán nem volt szerencséje, esetleg nem akart kapcaolatot, de egyébként egy normális ember, akivel könnyű párként összedolgozni egy közös életben és hozza a korának megfelelő érzelmi és szociális fejlettségi szintet. Én szerintem nem is ismerek ilyen embert.


A többség sokkal inkább visszamaradott valamilyen szempontból és van ott még ahonnan a hosszú párkapcsolati sikertelenség jött, az pedig jellemzően azon csattan, akivel végül összejön.


A hosszú szingliség, amennyiben nem tudatos, általában csak egy tünet. Az, hogy hirtelen lesz nőd, az pedig általában tüneti kezelés. Az érdekesebb, hogy fog-e még kísérteni az, ami miatt eddig nem volt és azért lett-e, mert változtál vagy azért, mert vak tyúk is talál szemet, aztán kiderül, hogy megtartani már nem tudod vagy ő is baromi defektes és alárendelt.

2021. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
sokan vén emberek mellett rohadnak, nincsenek megkezelve sem rendesen.. de nekik jó így is .
2021. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy szociális kísérletet szeretnék kipróbálni.

Huszonvalahány éves vagyok és még nem volt barátnőm. A környezetem soha nem éreztette velem hogy bármilyen téren is hiányosságaim lennének, ezért elég nehéz beazonosítani hogy mi hátráltat a párkapcsolatok kialakítása terén.

Ha vagy olyan bátor, írj rám és együtt megkereshetjük a probléma forrását és így elkezdhetem fejleszteni magam azon a téren, vagy ha ilyet nem találunk akkor bekategorizálhatsz engem a 4-es válaszoló kisebbségként említett normálisak csoportjába. Csak kulturáltan megfogalmazott üzenetekre válaszolok.

Ha sikerül megtalálni a probléma forrását egyel kevesebb ember lesz aki ilyen jellegű választ ír. :)

2021. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a korodbeli lányokat.

Egy 18 évesnek se lennél az első pasija, de még egy fiatalabbnak sem, és nekik legalább valamivel érdekesebb tudsz lenni, mint a 25 éveseknek, akikre mindenki ráhajt.

2021. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen idősen már nem lesz. Már a 20 évestől is tapasztalatot várnak el.
2021. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván lemaradtál de bepótolható.Találd meg a probléma forrását hogy miért nem volt még..
2021. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, nem kell mindenkinek ugyanolyan tempóban haladnia az életben. Az sem baj, ha valakinek sosem lesz, ha ő úgy akarja.
2021. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!