Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme egyszerűbb családb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyszerűbb családból származó férfiként értelmiségi nőkkel kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 11:48
1 2 3
 1/25 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
89%

Annak van értlem, ha olyannal kötöd össze az életed, akit szeretsz, s ő is viszont.

Az élet amúgy qva egyszerű, csak mi annyira imádjuk túlbonyolítani, és magunknak generálni a xart...

2021. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a családod, egyszerű, nem kell neked is annak lenned... Mondjuk ha nem a véletlen hozta így, nem tudom, milyen kattod van, hogy szisztematikusan értelmiségit keresel, ha te magad nem vagy az. Felkapaszkodás vagy kompenzálás?
2021. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem teljesen értem a kérdést.

Ismerek olyan férfit, aki elég egyszerű családból jött, ő mégis egyetemet végzett értelmiségi lett, jogász, több nyelven beszél. Úgy hogy nem mellesleg cigány származású. Felesége is értelmiségi (ő nem cigány).

Meghatároz minket a család, de azért nem betonoz be mindent. Ki lehet törni szorgalommal, kitartással. Én az ilyet jobban is becsülöm. A Rózsadombról sokkal könnyebb egy egyetemet elvégezni, hátszéllel és sok pénzzel a zsebben.

2021. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
annak van értelme, ha csúnya vagy dagadt nőre rá mész , azért hogy előrébb juthass az életben !
2021. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Tegyük fel, az "értelmiségi" nő szereti a Bödőcs-féle intellektuálisabb humort. Az "egyszerűbb család" férfia meg azon szeret röhögni, hogy ki mennyire hosszút, bugyborékosat, fütyülőst tud fingani. Akkor lesz összhang? Szerintem ez megválaszolható.

Ezek a minősítések azért vannak idézőjelben, mert nem mereven ezektől függ. Nekem volt országos haverom, a nyolc általánoson kívül csak egy szállításvezetői vállalati tanfolyama volt valami teherautóvezető cégtől, de annyi természetes intelligencia és kedvesség szorult belé, hogy 300 emberből ő volt az, akivel legszívesebben barátkoztam.

2021. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként eme kérdést inkább a nőnek lenne oka feltenni, mivel az ismerősi sztorik arról szólnak, hogy az oklevelek nélküli férj egyszercsak megutálja azt a tényt, hogy a feleségnek vannak oklevelei. Többnyire nem veri, csak gúnyos megjegyzéseket tesz, hogy mi van, két diplomád van, és nem tudod kicserélni a csapban a tömítést? Vagy mikor a doktorit írja, akkor a férj énekel, kalapál vagy megkéri a feleséget, menjen már le a garázsba, kaparja meg a kazánban a szenet, mert valahogy hűvös van.

Arról már nem is beszélve, mikor a feleség többet keres, na, azt aztán kevesen bírják megemészteni. Amikor az Antall-kormány tökönszúrta a magyar gazdasági életet, ipart, és sok munkanélküli lett, gyárban dolgozó férjek, miközben a feleség meg tanár volt vagy eladó, tehát neki maradt állása, ettől a férjek állattá változtak, akkor aztán repült este a pálinkaszag meg a pofon.

2021. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
6. Azóta már rendszer váltás történt, ne tessék gizi néni a múltban élni !
2021. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
rendszerváltás*
2021. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Èn pedagógus vagyok a férjem villanyszerelő....20 éve házasok.És értelmes okos férfi és örülök hogy mellém sodorta a sors vele szeretnék megöregedni.Miről beszélsz kérdező????
2021. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

"Azóta már rendszer váltás történt"

Mióta? Mivel én a rendszerváltás utáni időszakról beszélek. De nem az évszám a lényeg, hanem az, hogy a helyzetet nem bírja elviselni az alany, és ez akkor, mikor helyzet volt, be is bizonyosodott.

Nem bírom az ostobákat... És amúgy hímnemű vagyok, te simaagyú.

2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!