Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A diplomás nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diplomás nők miért nem szeretnek náluk képzetlenebb férfiaknak esélyt adni?

Figyelt kérdés
A férfiak fordított esetben simán összejönnek akár egy takarítólánnyal is.

2021. nov. 14. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Azért van egy két kivétel, de elhanyagolható. A legtöbb nő egyetemen ismeri meg a jövendő pasiját/férjét, így egy szakmunkás vagy egy sima érettségit szerzett emberke szóba se jöhet. Ha a nő képzettebb, okosabb, több pénzt keres, a férfi meg mondjuk minimálbérért dolgozik, akkor nem tud "rendesen" felnézni a férfira, nem tud rá férfiként tekinteni. Azért itt a pénz rendesen közbe játszik. Hiába mondják, hogy "egy jó szakmával ezerszer többet kereshetsz, mint egy értéktelen diplomával", azért ez nem így van. Vállalkozóként jól kereshetsz, alkalmazottként nem annyira, de több évig tarthat míg egy vállalkozást eltudsz indítani. Építészmérnökként meg azthiszem, hogy havi 500 ezer körül van a minimum, amit kezdőként megkapsz. Más a világ mint 100 éve, mások az elvárások. Hát ez van...
2021. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretségi körömben elég sok kivétel van.

Szerintem ne a diplomád hiányára fogd, hogy elkerülnek a nők.

Önmagában egy diplomától nem lesz vonzóbb egy taszító pasi...

2021. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
Majd ha ottmarad 1-2 gyerekkel,lakás nélkül,a híd alatt,akkor jó lesz neki a munkás is.Az sem szerelemből.
2021. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem a végzettség számít a nőknek, hanem az anyagi helyzet. Bár utóbbi átlagosan valóban jobb egy diplomásnak, mint egy szakmunkásnak, de egy diplomás nő is előbb összejön egy milliókat kereső maszek vízvezeték-szerelővel, mint egy mekiben dolgozó, filozófia szakon végzett bölcsésszel.
2021. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás nőként szoktam esélyt adni ÉRTELMES érettségizetteknek. Az a kizáró ok, ha valakin azt érzem, hogy nem túl okos...
2021. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkozom nem diplomásokkal a való életben, szóval így nehéz.

Online sosem ismerkedtem.

2021. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert a legtöbb diplomátlan nem bírja ki, hogy ne szólogasson be a diploma miatt, ami hamar unalmassá válik.

Amúgy az igényesebb férfiaknak is fontos a másik végzettsége. Az meg nem erkölcsi fölény, hogy egyesek bármit képesek megdugni, amin lyuk van.

2021. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Adtam esélyt, mégis én kaptam meg tőlük, mivel az állami szférában dolgozom, hogy "mégis mire mész a diplomáddal, mikor én érettségivel/szakmunkással többet keresek, elb.sztál 4 évet az életedből, stb..." Ja és ezt nem egy "nem diplomás" páromtól.


Úgyhogy az érzelmi intelligencia nem diploma függvénye, de az általam ismert diplomás férfiak többsége kevésbé nagyképű, mint az általam ismert nem diplomás férfiak a saját korosztályomban (35-45).

2021. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Így is túl sokat kell hallgatnom mások hülyeségét, legalább otthon ne kelljen.


Nyilván vannak cifra esetek diplomásokból is, de a valószínűségek számítanak, nem az egyedi esetek. A kevésbé iskolázottakkal csak a baj van a legtöbb esetben. Hülyeségekben hisznek, hülyeségeket mondanak, amiket nem tudnak alátámasztani, meghazudtolják a tudományt vagy megsértődnek rajta.


Ráadásul akinek semmilyen szakirányú végzettsége nincs, az általában az életben is a minimumot hozza. A francnak sem hiányzik egy olyan ember otthonra, aki a szar munkahelye és a szánalmas főnöke miatt hisztizik vagy aki folyamatosan kicsinyes és primitív dolgokkal van elfoglalva, mert senki sem nyitotta ki neki a világot ahhoz, hogy értelmes dolgokkal kösse le magát.


Nem akarok mindenkit ilyennek elkönyvelni, de az érettségis ismerőseim osztogatnak olyan posztokat, amiktől megy fel a vérnyomásom, a gyári munkások állnak hadban a főnökkel és mégsem mondanak fel és ők azok, akik ennek ellenére azokat a diplomásokat szólják meg, akik csak annyit keresnek, mint ők. Engem nem tudnak, mert nem tartozom ebbe a csoportba általában, de komolyan ezt kellene hallgatnom egy rohadt kapcsolatban? Az egész famíliám ilyen, anyám kivételével a többit kerülöm is, mert irritál, annyira mártír és logikátlan.


És akkor mellé jönnek ezek a dumák, amiktől már kitépem a hajam, hogy mennyivel jobb ember az, aki nem tanult és hogy diploma nélkül is lehet boldogulni. Igen, picim, látszik, hogy téged sem próbált senki statisztikára tanítani... Attól, hogy vak tyúk is talál szemet, nem fog nyomorba dönteni, ha kinyitsz egy rohadt könyvet és egy kicsit többet teszel az életedbe, hogy utána ne kelljen nekem hisztizni olyan dolgokkal kapcsolatban, amiből szemrebbenés nélkül kiléphetnél vagy amik mellett könnyedén elsétálhatnál, de mégsem teszed, mert gondolom ez adja a szórakozásod...


Az egyszerű ember pletykás, olyan normákat követ, aminek semmi haszna és értelme, olyan dolgok mentén gondolkodik, amik sokszor csak elvágják a lehetőségektől.


Nagyon kevés ember van, aki az iskolai végzettsége ellenére tanult. A statisztikák nem arról árulkodnak, hogy ez a réteg alkalmas olyan dolgokra, amiket én szeretnék az életembe és amik nyugalmat és biztonságot adnak a párkapcsolatomban irritáció helyett.


És ezt úgy írom, hogy minden tiszteletem édesanyámé, akinek nincs egyetemi végzettsége, de egy csodálatos, tisztaszívű, szorgalmas ember, aki a saját szakmájában nagyon is tanult. De sajnos neki is jutott bőven azokból a tulajdonságokból, amiben egy párkapcsolatban nem bírnék együtt élni. Ő egy idős asszony, akit még szép, hogy gyámolítok és ha úgy van, bármikor segítek anyagilag. És akinek elnézem a bugyuta pletykáit és türelemmel elmagyarázom, hogy amit az interneten olvas, az ezért és ezért nem teljesen az igazság. Próbálom tanítgatni, próbálok rá vigyázni, mert sajnos hiszékeny. A férjem nem terveztem így kezelni...

2021. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Annyira g*cire unalmas már ez a diploma téma itt...
2021. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!