Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 25 éves nő vagyok, de egyszerűen mindig olyan férfiakat vonzok be, akik előbb-utóbb faképnél hagynak.

Figyelt kérdés

Nem tudom az okát, keresem magamban a hibákat, próbálok arra gondolni, hogy nem ő volt a megfelelő számomra. Persze, van úgy, hogy valakivel abszolút nem illunk össze, ezt én is belátom. De amikor minden olyan csodálatos, tényleg mesébe illő (legutóbbi 3 éves kapcsolat), olyankor mindig történik valami, egy ominózus probléma, aminél mindig lelépnek mellőlem,vagy először jönnek a kifogások, aztán hagynak faképnél. Az egyik költözni nem akar, a másik 'nem ér rá komoly kapcsolatra', a harmadiknak nem tetszik, hogy szeretem a macskákat, a negyediknek nem jó, hogy nagy családom van.. Mindig van valami, ami miatt nem kellek..

Nem vagyok féltékeny típus, nem követelőzök, nem hisztizek, egyenes, őszinte nőnek tartom magam, aki a párjára felnéz.. Megfontolt vagyok, nem egyből 'jajj minden szép és rózsaszín típus'. Szívesen meghallgatom a társam, segítem őt, amiben csak tudom, házias vagyok, szeretem a rendet, szeretek főzni, takarítani, nem ódzkodok a 'piszoktól', kerti munkától. Szeretek persze kirándulni is, közös programokat csinálni, és nem vagyok prűd sem. Nem vagyok cicababa, de csinosnak tartom magam. Persze vannak hibáim is, de a korábbi felsorolt pozitívumokat nézve szerintem nem vagyok rossz társ. Van saját keresetem, átlagos anyagi körülmények közt élek, művelt, diplomás nő vagyok.

És mégis. Hiába, hogy fiatalabb, idősebb, diplomás, nem diplomás, gazdagabb, átlagosabb anyagilag, senkinek sem vagyok elég jó. Az összesben egy közös volt: mindegyik a szüleivel élt még, akár 22 éves, akár 30.

Mi a baj velem?? Vagy lehet, nem is annyira velem van a gond? Szeretnék már egy őszinte társat, aki hozzám hasonlóan tűzön-vízen átmenne értem.. Akivel egy családot alapíthatok, gyerekekkel, szép otthonnal. Annyira félek, hogy 'nem jut nekem senki', vagy csak olyan lelkileg sérült párt találok, aki alkoholista, vagy bántalmaz, vagy szerencsejátékos, stb.

Van még valaki, aki hasonló cipőben jár? Akár nő, akár férfi. Leírnátok légyszi a 'ti történetetek'?


(A kérdést nem társkeresés céljából osztottam meg, most vagyok túl egy szakításon..)



2021. nov. 19. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Üdv a klubban, yee-haw!
2021. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Ugyanez. Annyi különbséggel, hogy most már csak olyanokkal tudnék lenni aki nem az esetem. Aki meg nekem kellene, annak meg én nem vagyok az esete. Kezdem feladni. 22/N
2021. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

Túl korán aggódsz ezen.

25 éves vagy, nő vagy, csinos vagy és nem vagy egy rakás szerencsétlenség.


Kb olyan pasid lehet, amilyet csak akarsz, azt meg senki nem látja előre évek múlva hogy alakul a kapcsolat.

2021. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
El tudom képzelni, hogy most nagyon szépen beszélsz, de közben meg flegma vagy. Röhögsz azokon a pasikon, akiket visszautasítasz, viszont a negatív viselkedésedet azok sem bírják hosszú távon elviselni, akiknek nagy kegyesen adsz egy esélyt.
2021. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

#2

Igen, ez szörnyű.. Másnak annyira könnyen megy, vagy nem tudom, egymásra találnak, szépek, tökéletesek együtt, igazi csapat.. Biztos sokat tesznek is érte, de ez a gond, hogy amikor azt hiszed, teszel érte, mert tenni akarsz érte, rájössz, hogy a másik nem akar, vagy eddig sem tett..

2021. nov. 19. 20:46
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem hogy benned van a hiba. Szerintem csak egyszerűen nem ők voltak azok a férfiak akik tűzbe mennének érted.

Majd akit semmi nem tántoríthat el mellőled, ő lesz az aki kell neked.

Ő boldogan fog csomagolni, hogy összeköltöztek :)

Ne ess kétségbe még fiatal vagy.

2021. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
# Kedves négyes. Hát azért azt sem lehet mondani, hogy én olyan ritkán adok esélyt, ahogy olvastad, minimum már négy kapcsolatom volt, nyilván ezek azok, amik hosszútávú kapcsolatok voltak. (2-3 év) Persze, hogy közben nem kezdek el pasizni.. Én nem röhögök senkin, de akiket visszautasítok, nyilván azért teszem mert szembetűnő, hogy nem illünk össze. De lehet igazad van, lehet adni kéne egyszer olyannak is esélyt, akiről végképp nem gondolnám, hogy összeillünk.
2021. nov. 19. 20:51
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

Azért az elgondolkodtató, hogy a volt pasijaid MINDEGYIKE a szüleivel lakott még...

Lehet, hogy talán észre sem veszed, hogy vonzódsz ezekhez a tesze-tosza, a felelősségvállalás elől menekülő pasasokhoz.

El tudom képzelni, hogy egy hosszabb távú kapcsolatban, amikor kezdenének komolyabbra fordulni a dolgok, ezek az emberek megijednek és kihátrálnak.

2021. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nagyon átérzem sajnos..Csak én pár hónap és 30 vagyok. 25 évesen is szerencsétlenkedtem és most 4 évvel később is ugyanaz a forgatókönyv. Nehéz kiszűrni ki az, aki nem csak a szép pofit, formás alakot látja bennem, amivel egy darabig elszórakozik azt hazudva, hogy komoly kapcsolat. És már elértem a bizalmatlanság csúcsát sajnos, ez is ront a helyzeten. Már az ismerkedésnél arra gondolok, hogy na vajon ez meddig fog tartani. "Fiatalként" hamar talpra álltam egy csalódás után, de minél több történt az évek során, csak annál jobban ölte meg a lelkemet. Egyszer belefárad az ember lánya és inkább marad magának a macskájával.

2021. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Így keletkeznek a macskás nénik :)
2021. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!