Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem egy lány,több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány,több mint 1 hónapja mentek szét a pasijával. Segítettem neki elköltözni a testvéréhez,mert megkért,majd megpróbáltam elhívni egy "randira",hogy menjünk el ketten sétálni,vacsorázni.Lepatintott. Szerintetek velem van a baj ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 17:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Ennyiből nem tudjuk meg állapítani, hogy van veled baj vagy nem, csak annyit, hogy nem akar veled össze jönni. Ennek az oka bármi lehet, lehetséges még nem lépett túl az előző kapcsolatán vagy egyszerűen nem akar veled járni.
2021. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Még szép hogy veled.Te egy hónap után máris rá akarsz mászni?Hadd dolgozza már fel legalább rendesen lelkileg a fájdalmát.Te pedig addig használd továbbra is a kezedet még egy ideig.
2021. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amúgy sem érdekelné D, de az is lehet, hogy csak korai volt neki még. Túl kell lépni az előző kapcsolatán. Nem mindenki akar azonnal beleugrani egy új kapcsolatba, főleg ha hosszú és komoly kapcsolat ért véget.
2021. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!