Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek egy 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy 33 éves nővel, aki a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Kinézetre mondjuk csinos, igényes. 165/62. Kedves, rendes nő, amúgy teljesen önellátó. Jól fizető állása van irodában, ami közel is van a lakhelyéhez. Emiatt, meg hogy jóban van a szüleivel, és egyedülálló, nem költ albérletre, mert inkább gyűjtöget, hogy vehessen saját ingatlant. Persze ha megtalálja a párját, nem szeretne tovább otthon maradni, azért kell az intimitás egy kapcsolatban. Csak ki tudja, mikor találja meg. De így kiesik sok férfi látóköréből? Vagy a férfiakat nagyrészt ez nem zavarja?

2021. nov. 27. 08:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

én hasonló okokból élek haverral és az anyjával egy 3 szintes családi házban ahol kényelmesen elférünk és nincs semmi konfliktus vagy probléma

bár én még fiatalabb vagyok, de szerintem 33-nál sem gond ez


amennyiben otthon lakik a szüleinél és a pénz spórolás mellett egészséges közeg (tehát nem ez a "menekülnék már" érzés van benne), akkor nem lenne gond


lakhatás szempontjából több szempontból is kényelmesebb ez a felállás, én nem látok kivetni valót ezen


azért remélhetőleg jól főz és nem csak anyuka főz jól :D

2021. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavarna. Még jobb is, hogy így van, mert nem elmegy a pénz albérletre, hanem tud gyűjteni. Másrészt gondolom a kérdező sem ítélkezik másokról, hanem látja hogy van amikor ez ésszerű megoldás.

Feltételezem jó a kapcsolat. Inkább az a kérdés, hogy később mennyire lehet független…. Magyarán ne az legyen hogy a szülő belemászik a kapcsolatba.


De számomra nem negatív, sőt nagyobb bizalmam lenne, mint egy önálló, emancipált nőhöz.

2021. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Csak a személyiség számít.
2021. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Én kimondottan őrülnék mert 33 éves férfiként nálam laknak a szüleim (Mivel enyém a lakás) és nem kapkodnám el a kapcsolatot, biztosra akarnék menni hogy hosszútávon szeretni fogjuk egymást a választott hölggyel.
2021. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem, mert én 28 vagyok, és csak fiatalabbal jönnék össze, de biztos van a te korosztályodban akinek bejönnél.
2021. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindketten tudjuk h nem azon múlik hol laksz és miért hanem azon h mivel fogod elcseszni az ismerkedést csak azért mert nő vagy és unatkozol aztán minden a pasi hibája lesz.

Ha ezt nem csinálod akk aztán végképp semmi akadálya összejönni vkivel csak legyen is hasonló hozzád.

2021. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
A szüleid milyenek? Mivel eléggé az életed részei, így ez is faktor ilyenkor szerintem.
2021. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavarna! Én is annyi vagyok, egyedül élek, így ha komolyabbra fordul, akár kezdhetnénk itt is a közös életet nálam.
2021. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

Férfiak igen, össze.


A nők várják el a külön lakást, mert abból tudják, hogy van lóvéja a srácnak...vagy legalább a szüleinek.

2021. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Csakis a nők várják el a független háztartást egy férfitól

Férfiak nagyon ritkán várják el ezt egy nőtől.

Semmi köze az esélyeidhez ennek a ténynek

2021. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!