Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kútyát venni ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kútyát venni ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen próbáltam már ismerkedni, de elég kevés eséllyel. Viszont mostanában több szép fiatal nőt láttam egyedül kutyát sétáltatni.


Lehet így ismerkedni, volt akinek összejött?


2021. nov. 27. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Én ilyen kutyát vettem.


Viccet félretéve, a kutyát azért veszik a lányok, mert szeretnék kiélni az anyai ösztöneiket, miután nincs gyerekük. Miért nincs gyereke a kutyás nőnek? Mert kizárólag a felső 10 -es Chad -et fogadja el partnerként.

2021. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felesleges. Max leállnak megsimogatni a kutyát ha meg nyomulni kezdesz betegnek néznek.
2021. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Sose leszel ilyen hozzáállással jó gazdája egy kutyának, hiszen csak eszköznek tekinted. Örökbe fogadnál egy gyereket csak azért, mert egy játszótéren szoktál látni szép egyedülálló anyákat? Ugye, hogy nem?

Kérlek, ne tedd tönkre egy kutya életét, csak mert párt szeretnél magadnak.

2021. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
3: Valójában a kutya jó antidepresszáns helyett az inceleknek. Én lehet fogok venni emiatt.
2021. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Utálom a kutyákat oda sz@rnak minden hova
2021. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerd kolcson egy szomszedet inkabb. Azzal tudsz setalni es megse teszed tonkre az eletet.
2021. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Miért egy kelleknek akarod használni a kutyát? Ő is egy élőlény nem tehet arról hogy Te nem tudsz társat találni.


A kutyákban sokkal több van mint egyes emberekbe.


Szépen hagyd békén a kutyákat, ne így akarjal már ismerkedni. Mellesleg szerintem nagyon hamar lebuknal hogy csak ezért van kutyád..

2021. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy egy kutya élete felér egy emberével, bocsi.


De lehet, hogy mindjárt bepanaszolnak az állatvédőknél, vagy a hatóságoknál is feljelentenek úgyhogy felejtsétek el.

2021. nov. 27. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ideiglenes befogadónak iratkozz fel. Kicsit melósabb, de hanem jön be, akkor nem kell 15 èvet várnod, hogy vége legyen.
2021. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
#8 a tiéddel legalábbis felér. :)
2021. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!