Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan ismerkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan ismerkedhetnék? (27/F)

Figyelt kérdés

Nagyon minimálisak a szociális igényeim. Ha hetente/kéthetente egyszer találkozok vagy beszélgetek valakivel, az már általában elég is nekem, így nehéz bármilyen értelmes (akár csak baráti) kapcsolatot ápolni. Sajnos nem ismerek senkit, akinek ez elég lenne, vagy ne zavarná.

Konkrétan még soha nem volt barátnőm és közelebbi barátaim sincsenek.

Ha van konkrét téma, bárkivel jól el tudok beszélgetni, viszont ismerkedés céljából egyáltalán nem megy. Nem tudok rendesen bókolni és önkéntelenül is távolságtartó vagyok, így még ha valakinek be is jönnék, magamat ismerve azt sem tudnám jól kezelni.


Próbálkoztam már társkereső oldalakkal (Tinder, Badoo) és habár egész sokan bejelöltek, soha nem jutottam messzire. Alapból nehéz úgy beszélgetést kezdeményezni, hogy a másik fél nem képes pár szavas válaszoknál többet kiadni magából, de ráadásul pont ez az ami nem megy túl jól. Persze mindig vannak kivételek, de többet nem akarnám az időmet pazarolni ezzel.


A fő probléma jelenleg az, hogy nem is igazán tudom hol vagy hogyan ismerkedhetnék.

Voltak ötleteim, de az én esetemben a legtöbb dolog nem játszik. Nincsenek közelebbi ismerőseim akiken keresztül lehetne találkozni új emberekkel és rendes hobbim sincs. Ha van bármi szabadidőm munka és háztartás mellett, azt főleg a gép előtt töltöm (sorozatok, anime, játékok). Teljesen tisztában vagyok vele, hogy ez sok nőnél kizáró ok, mert komolytalannak, gyerekesnek tartják, de inkább leírtam, mert fontos információ.

Egyébként nyitott vagyok több mindenre, csak eddig semmilyen tevékenység mellett nem tartottam ki 1-2 évnél hosszabb ideig (főleg sport).


Magamról még annyit, hogy budapesti vagyok, egyedül élek, van saját lakásom, jól fizető munkám és a kinézetem sem rossz tudtommal. Talán kicsit túl vékony vagyok meg kölyökképű, viszont inkább belül van a gond szerintem.



2021. nov. 30. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mit szeretnél tulajdonképpen?
2021. nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Inkább hasonló érdeklődési körű embereket keress, akkor könnyebb lesz témát találni egy beszélgetéshez.


Egyébként én ugyanez vagyok kb, páromat nem érdekli, hogy van, hogy órákat játszok. Nekem ez a hobbim /kikapcsolódásom. Aki nem érti meg, az menjen isten hírével.


Próbáld meg fórumokon esetleg vagy ha multizol, akkor ott még lehet barátságokat kötni.


27N

2021. nov. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az ismerősöm detto ugyanez volt. Se barátok, se nők, a számitógépes játékok lettek az élete. Ő ott egy játékon belül ismerkedett meg egy lánnyal. Már 9 hónapja együtt vannak.
2021. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: Ötleteket ismerkedésre, főleg komolyabb párkapcsolat/barátnő keresésére figyelembe véve a leírtakat.

Egy valaki társaságában nem jelentene problémát a személyiségem. Ami hamar lefáraszt az az, ha nagyobb társaságban vagyok vagy idegenek között. Ilyen helyzetekben egyáltalán nem tudom elengedni magam.

Sajnos viszont más módon nehéz ismerkedni és a hozzám hasonlók sem gyakran vesznek részt közös programokon, így alig van esélyünk találkozni.

2021. dec. 1. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!