Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel ismerkedtem nem gondoltam hogy nehéz eset...Beszélgetés közben elmondtam neki hogy én r@b@ncn@k tartottam szeretem volna egy szexet vele de mivel nem olyan lány így megharagudott rám és nem akar megbocsátani. És párnapja ?

Figyelt kérdés
Párnapja elgondolkodtam és komoly kapcsolatot akarok vele de már hiába nem bocsált meg mit tegyek?
2021. dec. 2. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ő 22 én 26.
2021. dec. 2. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami könnyű nem zsíros vacsit aztán igyál rá sok ücsit vizet báttya .
2021. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, egy ilyen után én se állnék szóba veled. Vele ez ennyi volt, annyit tudsz tenni, hogy mondjuk legközelebb nem r.bancozol le senkit, akivel ismerkedsz és hamarabb eldöntöd, hogy kalandot keresel vagy kapcsolatot.
2021. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Ne keserítsd ilyennel az életed. Allandoan sertődne vmin.
2021. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, ne nézd szex tárgynak a húsvér élő embert.
2021. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem bocsájt meg, hanem te tényleg ribnc vagy és nem kell neki ilyen fiú.
2021. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj belőle, és a következő lánnyal ne legyél ekkora gyökér. Őt meg hagyd békén, ha van egy csöpp tartása, nem fog a karodba ugrani azért, mert elméletileg meggondoltad magad, mert már megbántottad több szinten is (r...cnak nézted és csak egy dugást akartál tőle).
2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őt tartottam r.bancnak, amikor te akartad csak megtudni? :D


AMúgy meg tanulj meg írni, mert szinte értelmezhetetlen, amit sikerült idehánynod.

2021. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyél egy pizzát, aztán szokj le a parasztságról
2021. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak annyira tartottad, hogy "egy dugásra jó lesz", és ezt meg is fejelted azzal, hogy ler#bancoztad. Ezek után meg csodálkozol, hogy nem kíváncsi rád.. Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban, az biztos. 😂
2021. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!