Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos férfiak, hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos férfiak, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Aki magányos, nem biztos, hogy szingli!
2021. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
41%
Én például kiírtam itt is egy kérdést, meg próbáltam már az anotalkon is, de még nem jött úgy össze.
2021. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Sehol és épp így leszek még magányosabb... na majd jövőre hátha
2021. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Szemelyesen kene, de egyreszt nagyon introvertalt vagyok masreszt nincs eleg onbizalmam ahhoz, hogy kezdemenyezzek szemelyesen.


Szoval amit talaltam interneten mindent kiprobaltam (tinder, badoo, bumble, facebook dating, stb...). Fotoshoz is elmentem, hogy a leheto legjobb formamat tudjam megmutatni, de egyszeruen senkit sem erdeklek. Kemeny 1 elvarasom van a masikkal szemben, az pedig az, hogy legyen legalabb atlagos alkatu es sportoljon / mozogjon valamit. De ez is egy olyan dolog ami ram is igaz, szoval igy nem hiszem, hogy ez nagy elvaras lenne.


Kb. mint egy darab szar, ugy erzem magamat ezeken az appokon.


Ugyhogy en egyelore elengedtem ezt az egeszet.

2021. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Menekülj kérdező, mert sokan itt a gyakorin ismerkednek!

Van privat fiókod és én nem félek használni!

2021. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én a harmadik világban. Utolsó csókom egy délamerikai lánnyal volt.
2021. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy jó pasi, akkor a nők mégis hol lennének kíváncsiak rád? Sehol.
2021. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Biztos itt.
2021. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt is lehet nyilván, de mivel anonim az egész meg általában mindenki az ország másik részéről ír, így necces. Szóval Facebook, utca meg alkalmanként közösségi eseményeken, ha olyan a helyzet. Persze a társkeresőket sem vetem meg, de sok ott a komolytalan.
2021. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
#9, ha megkérdezhetem, utcán hogy mersz odamenni egy szinte idegenhez?
2021. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!