Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb szexpartner kereső?

Figyelt kérdés

Olyan ahol nem csak kamu nők vannak, vagy lerobbant 50esek, vagy akik nem is azt akarnak, csak poénból vannak fent.

Mert vannak olyan nők akit ezt keresik, hiába írjátok majd, hogy á nincs ilyen...

Hozzáteszem nem ronda pasiként regisztrálnék, arcomat egyből nem vállalnám persze, de később máshol láthatnák. Testileg is jó vagyok, minden tekintetben, így nem lenne abból a szempontból félelmem,hogy 0 sikerem lenne, csak az érdekel, hogy melyik a legjobb oldal erre.

Akinek sikerült már így partnert találni, van tapasztalata ebben az írjon ha kérhetem.



2021. dec. 5. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A Farkad haverom
2021. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kép, valószínűleg szóba se fognak állni veled. Most én is ha látom, hogy Pisti04 leírja, hogy szeret biciklizni meg a kedvence itala a rozé, attólmég nem fog érdekelni. Szexpartner esetében extrán fontos a külső.
2021. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyik oldal, ugyanaz lesz a "képlet" mindenhol. 1 nő 200 pasi - mármint ha "alkalmizni" akarsz. A szexpartner keresőn lévő nők többsége afféle kötetlen laza kapcsolatot keres. Ne várd azt, hogy bombázó nők tonnaszámra falják a pasikat a szexpartner-keresőkről - mert ők találnak élőben is.

Ja és azért sem, mert a netes pasik is megérnek egy misét. 80%-uk kamus, képkunyeráló recskahuszár aki élő találkozón soha meg nem jelenik, 19% ugyan megjelenik de olyan egy agysejtű hogy bárcsak el se ment volna és max. 1% az amelyik esetleg érdekes lehet.

Ettől még lehet a netről is ismerkedni HA élőben is tudsz. Ha minden klappol eljön a pillanat hogy face to face ott állsz a másikkal szemben. Mindegy miről ment előtte a diskurzus ha akkor és ott nem tudod a kémiát megteremteni akkor nem lesz a dologból semmi.

2021. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a GYK... ;)
2021. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
Most,mi történt?Adva van,egy szexpartner kereső oldal.Oda regisztrál valaki,aki kamus vagy nem azt akarja.A kamus hirdetéséért meg fizet.Holott,az oldal 10 ezer forintot fizet a bejelentőnek,aki kamu hirdetést talál.Nem valószínű,hogy a sajátjukból,hanem a hirdetőtől behajtva.Az utolsó mondatodat,nem értem.Szexpartnert vagy társat keresel?Egyébként,ingyenreklám,nincs,de amikor nézel felnőttfilmet,idő kérdése és a nevezett oldalt fogja kiadni.Na jó,egy kis könnyítés,nem a jófiuk.
2021. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!