Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten társkeresési célból Tinderező, az átlagnál válogatósabb férfiak, nektek is rohadt nagy szívás a Tinder? Első 1-2 napban még ok, onnantól viszont 0 match. Más budapesti férfi is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Van Tinder Gold előfizetésem és napi 2-3 lájkom van csinos, vonzó lányoktól. Aztán nyilván vannak eltűnedezők, lelépők, de a beszélgetés, randizás része is megy.

28/F

2021. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fizess elő és lesz több match

erre alapoz az egész szolgáltatás

2021. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Felejtsétek már el a tindert meg az összes hulladék társkeresőt. Valamirevaló minőségi férfi eleve fenn sincs hisz van élete, magára koncentrál, ez megtetszik a nőknek és igy alakul ki.
2021. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt tapasztalom azt leszámítva, hogy a naponta egy match nagyjából szokott jönni.


Az 1estől eltérően viszont a flegmaság nálam olyan szinteket ölt a lányoknál, hogy nem jutok el a randiig.

2021. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3: Ez velem megtörtént az utóbbi 8 évben egyszer. Talán a sírban lesz barátnőm ezzel a hozzáállással, tehát ha meg van egy rendes fizetés, onnantól ez biztosan rossz tanács.


Amíg mamahoteles voltam én is, nekem szerintem jó volt, mivel kellett a pénz is.

2021. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok fenn, de korábban voltam Tinder, FB, beakadtak néha kapások, de nem mondanám, hogy nagy sikerek lettek volna.
2021. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első napok se voltak okék.

Majdnem mind debil. Több száz kell, mire tudok adni egy likeot.

2021. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!