Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig érdemes próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spintires kérdése:

Meddig érdemes próbálkozni Tinderen?

Figyelt kérdés

30 éves fiú vagyok, 22-35 évet adtam meg, 50 km rádiusz.

Kb 5 hete vagyok fent, eddig összesen HÉT lájkom volt, 1 match, de ő se ír vissza 1 hete, nem is fog már.


Tudom, nem vagyok egy Henry Cavill (képeim is lehet szarok), tudtam mire számítsak, de azért ez még az én elvárásom is alulmúlja. Azért 10-20 lájk meg 4-5 match jólesett volna.

Nem hinném, hogy túl válogatós vagyok, az ilyen Zimány Linda típusu lányokat elvből balra húzom.


Redditen olvasom folyton, hogy mások hosszú (és jó) kapcsolatot is találtak ott (még házasságot is), csak érdekli az embert.


Töröljem most, vagy még próbálkozzak?



2021. dec. 7. 19:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt mondták, érdemes profi fotóssal csináltati képeket, másoknak megsokszorozta a lájkok számát.. megér az pár tíz ezret vagy nem
2021. dec. 7. 19:39
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ér meg. Akkor majd a személyesen randin dobnak ki, az meg jóval drágább lesz.
2021. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Fizetsz a tinder vmelyik verziójáért?

Sztem a gold csomagra ugranak.

2021. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

5 hét az lófütty, fizess elő goldra, legyenek normális képeid és leírásod aztán menni fog az.


(Ne műtermi képek legyenek, inkább menj el fodrászhoz és kérj meg egy ismerőst hogy fényképezzen le dunaparton, kajáldában, kirándulóhelyen).


Legyen egy normális leírásod amiben benne van hogy milyen vagy és mit keresel - ne elvárások és listák - meg valami kis humoros megjegyzés.

2021. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy jóképű, a Gold csak pénzkidobás.
2021. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mit tud a Gold, hogy ugranak rá?
2021. dec. 7. 20:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6: Hidd el, semmit. 4 éve 0 match golddal vagy anélkül, nem éri meg!
2021. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


4 éve 0 match ? Ember, nagyon kiváncsi vagyok a profilodra, ezért ez már durva😂😂

2021. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6. Azt tudja a Gold, hogy előre sorolja a profilodat a nőknél, tehát nem tízezredikként dobna fel téged valakinek, hanem századikként mondjuk.


---


Szerintem ez az eredmény nem szörnyűséges. Van egy nagyon nyomi és szerencsétlen barátom, neki pl. fél év alatt lett 5 matche Tinderen.


Én viszonylag jóképűnek számítok, ez mellett Goldra is elő voltam fizetve és napi kb. 2-3 csinos csaj húzott jobbra. 28 éves vagyok és 18-27 volt beállítva. 1,5 hónap után töröltem legutóbb, amikor lett onnan tartós csajom és akkor volt kb. 80 matchem helyes csajokkal.

2021. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-es szerinted lányként érdemes lenne kiprobálni a goldot? 99+ matchet ír. Elég kritikus vagyok, de olyan 5 nap alatt lett 30 match. És mindegyik srác szimpi, viszont nem írnak :/
2021. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!