Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha kitálalok mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kitálalok mint kifejezetten nőgyűlölő incel a munkahelyemen, akkor ott élből utálni fog minden nő?

Figyelt kérdés

A gyakoris incel keménymag tagja vagyok, viszont ezt munkahelyen nem volt érdemes felvállalni. Nem vagyok igazán incel sem, csak a nőknél sikertelen srác, és nőgyűlölő sem, mert amúgy imádom a nőket.

Viszont van most két nőnél is problémám, ami miatt ezen töröm a fejem. Egyik nőt kedvelem, és elkezdtünk közel kerülni egymáshoz, de szeretni sosem tudnám (régóta ismerem), ezért jobb volna ha eltávolodnánk egymástól, mielőtt még problémás lenne a jóviszonyunk. A másik pedig akibe beleestem. Egy tündéri házas nő, aki nagyon kedves velem, mosolyog rám. Utóbbi a legzavaróbb nő, mivel nem bírom elviselni, küzdök az érzéseim ellen, de ez a nő akaratlanul belémrúg a mosolyával és kedvességével. El kéne mielőbb húznom a munkahelyemről tudom, de amíg ez meg nem történik, addig is el kell viselnem valahogy ezt a nőt. És mégsem kérhetem meg hogy legyen undok velem, mert az nagyon nevetséges volna.

Valamivel el kéne érnem hogy barátságtalan legyen velem, mert az most segítene rajtam, kezelni az érzéseimet.

Ti mit javasolnátok erre?

Működne a kérdésben szereplő húzás, vagy valami mással kéne előállnom?



2021. dec. 10. 23:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem visszakezbol ki is rugnanak :)



37F incel

2021. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Ettől is tartok

Na persze nem muszáj ezt úgy kihirdetni, talán elég lenne a szűkenvett célcsoportnak elhinteni

2021. dec. 11. 00:04
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Baromság ez az egész kifejezés is úgy ahogy van, boldog-boldogtalan használja már csak úgy divatból(a kérdés is erre erősít rá) ,nincs semmi értelme az egésznek. Mindenki valami hülye idegen szóba akarja bekategorizálni magát. Nem értem,mire jó ez?
2021. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Már ha ismerik egyáltalán azt a kifejezést, hogy incel...szerintem ha az utcán random megkérdeznél 100 embert mit jelent, 92 biztos nem tudná..
2021. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Milyen incel az, aki egy munkahelyen minimum két nőnek is bejön és próbálja levakarni őket magáról?
2021. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

4#

Az incelt valóban nem ismeri a többség (az első csaj biztosan ismeri mondjuk), de az hogy nőgyűlölő az magáért beszél.

Valami ami révén elérhetném hogy barátságtalan undok módon kezeljenek, hogy ne legyenek kedvesek velem egyáltalán.

Csak van ennek valami remek módja?

2021. dec. 11. 00:21
 7/36 A kérdező kommentje:

5#

Az hogy bejövök ennek-annak az egy dolog

Hogy ebből hány jön be nekem, és ezek közül hány egyedülálló (na ez zéró) az egy másik

Amellett írtam is hogy nem igazán vagyok incel, csak ez egy használható fogalom a szerencsétlenre, ami én ténylegesen vagyok

2021. dec. 11. 00:25
 8/36 anonim ***** válasza:
57%
Te tuti a bluepill vagy :D
2021. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Inkább blackpill

Nem hiszek a tündérmesékben

2021. dec. 11. 00:37
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
"amúgy imádom a nőket" - ez inkább bluepill
2021. dec. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!