Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy 36 éves férfi vidéken azért nem keres nőt, mert elég rosszul keres (emiatt extrém módon komplexusos) diplomásként (250 nettó)? Mindenhol, bárkit tudok, repkednek a férj részéről a 4-5-600 ezrek. Aki ennyit nem keres az semmit sem ér?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, az utolsó bunkó, semmihez sem értő alak is megkapja ezt a pénzt, szóval ásd el magad, ha ezt nem keresed meg. Bocs, hogy nem vagyok informatikus, vagy valami menő bróker, vagy ezermester szaki. De itt a gykn is mindenki többet keres ettől, szóval kb 6 éve nem próbálkoztam emiatt sem nőknél, akkor sem, ha lett volna a jelzések alapján esélyem.+ 10 milliós lakáshitelem van még, 9 millió önerőt vérpisilve, otthon élve szedtem össze rá.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


2021. dec. 11. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda? Nettó 240-nel Tindereztem, randiztam tavaly.


Budapesti, mérnök poziban kaptam annyit... 31f

2021. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez butaság.
2021. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hozzátenném, hogy nem úgy ismerkedem, hogy mennyi a fizetésem, meg a nőé sem érdekel. Nem kaptam sokat, de a munkaidőm rugalmas volt, és ráértem tinderezgetni, sokszor csak 10-11-re mentem be dolgozni. És azért az ember vonzóbb, ha nem stresszeli szét a munka a fejét :)


De már sajnos a covid elvette a helyet. :(

2021. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
180 nettóval is volt csajom kb. 1 évvel ezelőtt. Szóval nem ezért nincs sikered a nőknél.
2021. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
És sokszor tényleg az van, hogy ezekhez a pénzekhez nem is kell sokminden, csak szerencse. Pl egyik kollégám fia eddig a turizmusban dolgozott egy hotelban, abból van diplomája. De nem egy multifunkciós ember, annyi h egész jól beszél angolul. Feladta ezt a bizonytalan szektort, elment egy céghez, ahol csak annyi a dolga, hogy a külföldi cég autóbérbeadással foglalkozik, és csak népszerűsíteni kell egy irodában a céget. Kezdett nettó 340 el 5 hónapja, rá 2 hónapra 450 nettó, most meg 570 nettó.
2021. dec. 11. 21:03
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Ne viccelj, nekem havi 2 kiló sincs meg, mégis csajozok. Azt ne hidd, hogy mindenki 3-400 ezreket visz haza.

Be kell osztani és ennyi. Persze egy rétege a nőknek kiesik a körből: akik anyagiasak, elvárják a wellness hétvégéket, puccos éttermeket, azok nem játszanak. Normálisan kell viselkedni, arra vevők a normális nők.

43F

2021. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság.Szerintem az hogy lakáshiteled van,és tettél érte hogy legyen lakásod,az már nagy dolog. Akikről meg írtál az jutott eszembe hogy filléres nők nagy igényekkel.De tény nehéz ismerkedni.Szerintem lekéne győznöd ezt a félelmed,vagy minek nevezzem,mert az idő meg telik.

37n

2021. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt az előbb,ha van lakásod úgy mondhatni van egy biztos pontod az életedben,és nem albiban kell tengődnöd,nagyon nem mindegy.
2021. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

A gyakori....


Itt mindenki sír a nők miatt, hogy ezért meg azért nincs


A következő kérdésnél pedig mindenki 4-5-600 ezret keres :)


ez ilyen világ ezaz oldal tele van szerencsétlen nyomorékokkal akik 4-5-600 at keresnek és sokan 1 milliót is :)

2021. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

7. Ez igaz.


9. Ezt én sem értem, van egy ksh átlag fizu, ami olyan nettó 285, de ebben már benne van mindenki, a sok cégvezető is. A medián meg kb olyasmi mint az enyém. De hogy 10/9 embernek bőven több lenne a fizetése, mint 4-500 ezer, ez azért elég érdekes. Persze sokan vannak, én is sokakat ismerek, de nem 10/9 et. Akiknek úgy több a fizuja a haverok, ismerősök, rokonok között, azokból 30/29 szinte sosincs a net előtt szórakozásból, mert vagy sokat dolgozik, vagy családja van. Egy infós ismerősöm volt, aki tényleg jól keresett, de folyton munkaidőben is gykn, társkeresőn lógott és szinte minden munkahelyéről kirúgták pár hónap után.

2021. dec. 11. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!