Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a nők a függetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a nők a független férfiakat?

Figyelt kérdés
35 férfi vagyok és folyamatosan ezt érzem, hogy mivel független vagyok meg vagyok bélyegezve. Egyáltalán nem szimpatikus a nők számára, hogy senkinek se kellek vagy mi. Miért van ez?

2021. dec. 13. 13:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos hogy ezért van mert egyedül vagy , lehet hogy inkább amilyen vagy, kívül belül , mittomèn nem ismerlek
2021. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok, de nem izgat, hogy random idegenek egyedülállónak-e, vagy sem. Az ismerősi körben fura, ha valaki hosszan egyedül van, de amennyiben nem hisztizik ezen, nem gyárt összeesküvés elméleteket és nem gyűlölködik senki irányába, akkor nem nézem le. Őket sem azért, mert egyedül vannak, hanem mert h,ülyék és/vagy undorítóan viselkednek másokkal. Akiket emberileg nullának tart az ember, azokat többnyire lenézi.

De soha nem tapasztaltam, hogy valakit kizárólag azért lenézzenek, mert régóta van egyedül, mert nem talál számára megfelelőt, vagy mert boldog egyedül és igénye sincs kapcsolatra.

Miben nyilvánul meg, hogy lenéznek a nők? Milyen helyzetekben érzed ezt?

2021. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Téves a felvetésed, a kérdésed emiatt hülyeség a javából. Pont leszarják a nők, van-e valakid.
2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Én nőként egyáltalán nem nézek le más egyedülállóakat, bár az már velem is megesett, hogy úgy éreztem, lekezelően bánnak velem, amiért szingli vagyok.


Nem tudom sajnos, hogy tényleg ilyen elfuserált a társadalom, vagy pedig csak én vetítettem ki a külvilágra a saját szorongásaimat. Szerintem is-is, kb 50%-ban mindkettő.

2021. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De miben nyilvánul meg a lenézés?
2021. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát h nem adnak esélyt!
2021. dec. 13. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Lásd az #1-es pont 😁
2021. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy nem adnak esélyt, nem egyenlő azzal, hogy lenéznek.

Sőt, jellemzően az egyedülálló emberek szoktak összejönni és párt alkotni. Szóval így végképp értelmetlen a kérdés. Annak lenne értelme, hogy téged miért néznek le, ha konkrétan veled nem jönnek össze, de azt meg egy anonim oldalon senki nem fogja tudni megmondani. Az biztos, hogy nem azért, mert épp most egyedülálló vagy.

2021. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
te nem fuggetlen ferfi vagy, te luzer vagy, aki probalkozik, de nem kell senkinek. a fuggetlenseg nem ez es azt senki nem nezi le.
2021. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es te meg egy kancsó vagy
2021. dec. 13. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!