Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán hagynom kellene, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán hagynom kellene, és inkább mást keressek?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki tetszik, de tudom róla, hogy most senkivel nem akar kapcsolatot. Hagynom kellene?

27N 28F


2021. dec. 14. 02:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan igen.
2021. dec. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Őt is dugják, ne félj. (:
2021. dec. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem akar = veled nem akar.
2021. dec. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül más lányok irányába is. Aztán, ha nem találsz neked tetszőt, még mindig visszatérhetsz a kiindulóponthoz.
2021. dec. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
46%

#2,3 igazàval értek egyet.


Ilyen korban,ha nem sérült a nő és te alkalmas vagy a szemében pàrkapcsolatra, màr jàrnàtok.


Mivel a fenti kettő feltételből valamelyik, vagy mindkettő nem teljesül, így te nem kerülhetsz ki a buliból nyertesen.

2021. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

"Ilyen korban,ha nem sérült a nő és te alkalmas vagy a szemében pàrkapcsolatra, màr jàrnàtok."

Attól függ mi az oka. Én ismerkedtem egy lánnyal, aki rossz lelki állapotban volt, mondta, hogy nem akar senkit maga mellé, és ez még így lesz egy jó darabig. Nem érdekelt, elhívtam randizni, majd megint. Fél évig ostromoltam, és most együtt vagyunk már egy ideje. Szóval ha fontos neked, küzdj érte!

2021. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!