Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mi a helyzet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet az elvárásokkal?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasni, hogy milyen sok rossz pasi van és társkeresőkön is rosszul néznek ki, nem adnak magukra. Jött egy kérdés egy srácról, de a legtöbb női válaszoló negatívan nyilatkozott róla. A srác sportol, jó alkatú, szálkásan izmos. Divatos, helyes. Modellkedik. Utazik, népszerű.


Na, ha Ő NEM jó srác, akkor mégis hogy mondhatják itt naponta nők, hogy a nők elvárásai nem nagyok? :D Mit kéne még nyújtania szegénynek, hogy jó pasinak tartsák?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



2021. dec. 14. 13:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetszik az arca, nem férfias hanem kamaszos. A férfi nekem 35 felett kezdődik. Nem jön be, sajnálom. Most vágjak eret magamon? :D
2021. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más az ízlése, erről még nem hallottál?
2021. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Hú... Oké, jött 2 válasz, ami nem is válasz volt a kérdésre. Szóval, elolvasnátok még egyszer és válaszolnátok?


1-es: Hány éves vagy? Értelemszerűen a kérdés nem úgy szólt, hogy mondjuk egy 80 évesnek bejön e a srác, hanem a korosztályának vagy úgy, hogyha egy korosztály lennétek vele.


2-es: Annyira más mindenkinek az ízlése, hogy egy ilyen pasi nem jött be szinte senkinek a válaszolók közül?

2021. dec. 14. 13:35
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Mi olyan jó rajta? Nagyon gyerekes arca van és a frizurája is borzasztó.
2021. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem bejön és válaszoltam a kérdésedre, mindenkinek más az ízlése így nem arról van szó neki mit kéne még nyújtania, hanem hogy nem mindenki őt keresi.
2021. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Oké, 4 válasz után sem derült ki, hogy mit kéne még nyújtania a srácnak... :D Mert amit nyújt, az kevés. Ezek után tényleg képesek vagytok leírni, hogy a nőknek nincsenek nagy elvárásaik?
2021. dec. 14. 13:40
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkit felszavaztam, a kérdező meg pukkadjon meg a provokáló kérdéseivel együtt. :)
2021. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Leírtam, hogy nem kell többet nyújtania , nem kevés, csak nem mindenki őt keresi. Ezen mit nem lehet érteni?
2021. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%

Magadról raktál fel képet, kérdező? Vagy mi?


Mit nem lehet azon felfogni, ha valakinek számomra nem kívánatos az arca, akkor nincs miről beszélni. A teste lehet jó, de ha az arca nem tetszik, akkor kuka. Neki NEM tetszik a feje.

2021. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

7-es: Leírnád, hogy ebben mi a provokáció? Teljesen normálisan kiírt valaki egy kérdést, hogy milyen pasinak tartanak valakit. Lehúzták az itteni nők. Kiírtam egy kérdést, hogy ha ő kevés, akkor mit kéne nyújtania és miért ne lennének nagyok a nők elvárásai?

Erre te beírod rám, hogy én provokálok, amikor a női válaszolók képtelenek voltak egy ennyire egyszerű kérdésre válaszolni? 1 válaszoló próbálkozott csak, róla az sem derült ki, hogy hány éves, csak azt írja, hogy az illető fiatal.

Szerintetek minden provokáció már vagy mi?

2021. dec. 14. 13:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!