Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisznek még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek még manapság is töretlenül a férfiak benne, hogy ők csak sármosabbak lesznek az életkorral?

Figyelt kérdés

A színészeket ne hozzuk ide. Egyrészt ott is ritka kivétel az, aki idősebb korára sem pukkan le, másrészt nem csak annyit költenek magukra, ami a magyar átlagfizetés többszöröse (ismétlem: csak a külsejükre, optikai tuningra és akkor még a többi megélhetési költségről nem beszéltünk), hanem még profi sminkesek, grafikusok és fotósok is utódolgozzák az eredményt.


Miért nehéz a férfiegónak elviselni, hogy régen is csak kényszerből volt a többséggel együtt a nő, manapság meg egyre kevesebb nő jut egyre több kéjenc férfira, így nemhogy egy panellakással meg 5 éves autóval nem rúgsz labdába, de lassan már a mátészalkai romalány is megengedheti magának, hogy havi 100 ezret és ingyen albit kérjen a sugar baby szerepért amiben maximum heti 2 aktus van benne. Aki meg ennél színvonalasabb, az még ennél is többet.


Egy 21. századi nőnek csak két esetben kell állandó pasi, az egyik, ha anyagi támogatásra szorul, a másik pedig, ha családot akar alapítani.



2021. dec. 17. 13:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%

37 éves vagyok, nem szoktam ilyeneken elmélkedni. Egészségesen étkezek, élek, sportolok és próbálom magamból kihozni a maximumot fizikailag is.

Minden barátom hasonlóképpen gondolkodik és egyik sem a korhoz köti a sármosságát. Öltözködés, fizikai, mentális erőnlét, humor, egyebek.


Te milyen társadalmi kutatásra alapoztad a kérdésedet egyébként? Érdekelne.

2021. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Vagy ez most ilyen burkolt incel nyavalygás akart lenni? :D Mert akkor hagyd is az egyes válaszomat és hőbörögj ide valamit gyorsan. :)
2021. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én sem értem. Sok helyen olvastam, hallottam kollégáktól és ismerősöktől, családtagoktól. Szerintem csak magukat nyugtatják vele. Aki nem volt fiatalon szép, öregnek sem lesz az. Sőt.
2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
21%
Amíg az itteni kérdések egy része a "25 éves nő vagyok és a 45 és párom" témakörben mozog - mit is hinnének?
2021. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mutass már nekem ilyen kérdéseket, Edricus.
2021. dec. 17. 14:08
 6/37 anonim ***** válasza:
61%

5.


Legyél fent az oldalon egy - bármely szabadon választott - napon végig és minimum 2-3 lesz amibe belefutsz.

2021. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%
Fogalmad sincs a 21. századi nőkről, kérdező, csak lököd itt a baromságaidat, az a nagy harci helyzet. :)
2021. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%
Semmi fogalmad nincs a nőkről. Kb egyik század-beliről sem.
2021. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, Edricus,vannak ilyen kérdések, de a válaszomban (ha olvastad) azt írtam, hogy aki nem volt szép, nem is lesz. Szóval ebből következtetve, aki fiatalon szép volt, eselyes, idősebb korára is képes megtartani. Hányadék bácsikákkal a 20-as pipik sem jönnek össze, de egy idősebb gavallérral, akinek rendben van a külleme és a stílusa. Tyűh! Na attól el lehet dobni az agyunkat. Csak ehhez korábban os helyesnek kell ám lenni :D
2021. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
25%

9.


Mi a "helyes" és mi nem? Ha megkérdezünk 100 ember lesz vagy 10 válasz, mivel egy szubjektív tényező.


Bár az a része igaz - mindkét nemre - hogy aki fiatalon ronda, az idősebb korában is az lesz. Bár vannak "kortalan" emberek akik ugyanúgy néznek ki 40 éven keresztül, ők elég szerencsések.

2021. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!