Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen felejtsem el a korombeli (25-28 éves) nőket, ha nincs még egzisztenciám és 5-7 évvel fiatalabbnak nézek ki? Inkább nézelődjek a fiatalabbaknál?

Figyelt kérdés

24 évesen mentem egyetemre. Előtte dolgoztam és éltem külföldön, kicsit világot láttam, illetve akkorra jöttem rá mi akarok lenni. Piacképes szakmát tanulok és szakmába vágóan gyakornokként dolgozom, de az csak jelképes fizetést ad, amiből nagyon max. nullára jövök ki. Van néhány millióm félretéve még régebbről külföldről hogy mégse hónapról hónapra éljek és legyen tartalékom, de amúgy albi szobában élek és nincs kocsim.


A másik, hogy iszonyú kölyökképem van. Jóképű vagyok sokak szemében a visszajelzések alapján, de nagyon baba arcom van és szőkés hajam. Nem rég is egy 21 éves lány magával egykorúnak gondolt, de borostától és frizurától függően ilyen 22-24 évesnek szoktak nézni, akiket újonnan ismerek meg. Így ezekkel a tulajdonságokkal felejtsem is el a kb. korombeli nőket?


2021. dec. 19. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, és a leírás alapján simán ismerkednék veled (csak elméleti dolog, mivel van párom). Pedig nekem van már karrierem és átlag feletti fizetésem. Ja, és engem is rendszeresen 22-24 évesnek néznek. :)

Szerintem nyugodtan keresgélj a 26-30 éves korosztályban, ha úgy esik jól.

2021. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Jaja 25 fölött már kell az egzisztencia, persze van kivétel, de 85%-ban így van tapasztalatom szerint.

Itt amúgy sokan álszentek -meg amúgy is :D - és nem fogják bevallani, de így van hidd el nekem.

2021. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Ha 28 évesen nincs semmi egzisztenciád, akkor a LEGKISEBB bajod hogy milyen nőkkel tudsz randizni. A legkisebb. Ez áll a problémáid listájának legvégén.


A A kölyköket meg ne vond bele a szerencsétlenségedbe. Attól hogy egy 18-21 éves még nem látja át hogy milyen helyzetben vagy, nem azt jelenti hogy ki kell használnod a naivitásukat.

2021. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

3


Már bocs, de jó nagy gyökérnek tűnsz. Piacképes szakmát tanul, és már egyetem alatt van gyakornoki állása, amiből ki tudna jönni 0-ra (ez nyilván nem JÓ, de sokan még teljes munkaidős állással is xarabbul keresnek) + milliói vannak félretéve. Nem szerencsétlen, elbaxott életű, hanem csak később jutott ide, mint "kéne".

Én soha nem állnék össze olyannal, aki elszerencsétlenkedte az életét és megragad egy alacsony szinten a saját hibájából, de nála nem ez a helyzet, neki van jövője, lehetőségei, ha él vele.


1-es válaszoló voltam.

2021. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tömören, ne törődjél semmivel egyél zsömlét kiflivel. Azzal kezdj, akivel te szeretnél aztán heló. Rendes srácnak tűnsz, úgyhogy ne aggódj, mert nem csak rajtad múlnak a dolgok, hiszen az sem árt ha ők is tudnak neked nyújtani valamit.
2021. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
biztos vannak nők, akiknek bejönnek a fiatalabb arcú srácok. Rólam sem mondták meg új munkahelyemen, hogy 33 vagyok inkább 25nek saccoltak maxra. Aztmondom ami régen hátrány volt vagyis annak véltem, most inkább előny. VAgyis elnézve a társkeresőket egy velem egykorú nő jóval idősebbnek tűnik. 30 éves korra nagyon leharcoltak egyesek. Keress olyan korú nőt, mint amilyennek téged látnak.
2021. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 28 éves nő vagyok és már van egzisztenciám (nem alam rakták), szóval elvárom, hogy a pasinak is legyen, ugyanannyi lehetősége volt dolgozni.
2021. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nőktől mentsen meg a jó isten.
2021. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem szerencsére megment a jó isten az ilyen szerencsétlen pasiktol:D
2021. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem se kéne olyan aki még egy étterembe se tud meghívni a randin. Johogy nem már akkor ingyen szexelek vele, ha még nyújtani se tud semmit..keress vmi masodallast.

26N

2021. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!