Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalak beszoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak beszoktak válni?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfi van itt akinek elég jó a profilképe a társkeresőn, és a bemutatkozása is nagyon ott van, és mégsincs eredmény?

2021. dec. 20. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
kommunikációs készségen még elhasalhat a dolog
2021. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen mind1 mit csinálsz.

Manapság a nők nem ismerkednek.

Akármennyire jó dumád van.

2021. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Kb. olyan az egész, mintha egy biztosítási üzletkötő úgy akarna ügyfelet találni, hogy a telefonkönyvből hívogatja fel egymás után az embereket. Elvileg működhetne, elvileg végtelen a lehetőség is. Gyakorlatilag rettenetesen időt rabló és frusztráló tevékenység.
2021. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy nőnek van ideje, hogy mondjuk 3 levélre válaszolgasson a 10-15-ből, akkor nagyon topon kell lenned, hogy pont te legyél abban a 3-ban.
2021. dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 10-15, igen. Nőként, ha képet is teszel fel és egy fokkal szebb vagy az ördögnél, akkor egy félállást kitölt, ha mindenkinek válaszolni akarsz. Én 2 embernek válaszoltam egy hét alatt, ebből az egyikhez hozzá is mentem végül :) Szóval értelme van, csak sajnos férfiként rosszabbak az esélyek. A férjem több, mint egy éve fent volt már, hetente írt, válaszokat alig kapott. Nekem nagyon szimpatikus lett, mert annak ellenére, hogy lehetett volna formalevél nem azt írt, hanem rám szabottan, őszintén érdeklődött, emiatt ki is emelkedett a copy paste-es levelek közül. De igen, nekem 1 hét volt, neki 1+ év.
2021. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált 🙂
2021. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pff soha nem kaptam napi 10 levelet. Max az elso hetben mert uj hus voltam. 😁


Inkabb heti 2-3 jott. A tobbi like szivecske miazmas. Ezekre ertelelmszeruen nem reagaltam.

Aki nem kepet 3db ertelmes osszetett mondatot leirni azzal nincs dolgom.

2021. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi volt a második héten, első héten elkeltem :P
2021. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint igen, ott ismerkedtem meg a barátnőmmel

23/F

2021. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!