Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak 100 kilós vagy afelett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 100 kilós vagy afeletti nőknek jövök be, válasszam inkább a permanens egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Már a huszas éveim elején is csak a kövérebb, rondább lányoknak tetszettem, első, eddig egyetlen barátnőm is túlsúlyos volt (ráadásul én akkoriban tök vékony voltam, arcra viszont ronda, illetve a lány is egész ronda volt)


Azóta eltelt pár év, 30 is elmúltam már, rám is felszaladtak a kilók és azt veszem észre hogy manapság már leginkább csak a 100 kiló feletti, teljesen szétfolyó, alaktalan nőknek jövök be. Időnként.


Nem akarom becsapni őket. Engem nagyon nem vonz egy kórosan elhízott nő. Minimálisan se. Annyira se hogy volt olyan hogy konkrétan nem állt fel a farkam szex közben mikor egy ilyennel voltam.


Mi legyen? Hülyítsek egy ilyen elhízott nőt, hogy én őt akarom (ami kb. kamu lenne), vagy maradjak inkább egyedül, de tiszta lelkiismerettel?


F/31


2021. dec. 20. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Maradj egyedül. Ha úgysem áll fell rájuk akkor mi értelme az egésznek?
2021. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Nekik sem tetszettélz csak reálisan látták magukat, és hogy milyen szinten vannak.
2021. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Tőlünk várod, hogy megmondjuk hogy le kell-e feküdnöd velük? Vagy csak panaszkodni akarsz?
2021. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Inkább verd ki, minthogy még tovább növeld az egójukat azzal, hogy azt hiszik, hogy neked bejönnek ők, miközben csak kangörcsöd van.
2021. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Törődj bele, hogy magadba maradsz,azt csá.
2021. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem unod még Balázs?
2021. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6: kíváncsi lennék hogy egy átlagos nő mennyire lenne hisztis, ha senki nem akarná megfarkalni, de tényleg senki és 10+ éve maszturbálna otthon a macskákkal körbevéve...
2021. dec. 20. 15:46
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha àtlagos pasi lennél, átlagos nőnek is kellenél. Szállj magadba, lejjebb vagy te,mint gondolod....
2021. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

8: nem vagyok átlagos pasi, ronda fejem van. De megengegeded hogy annyi igényem legyen hogy ne 120 kilós legyen a nő?

Mert én is tudom tartani magam annyira,hogy nem folyok szét a zsírtól.

2021. dec. 20. 15:52
 10/28 anonim ***** válasza:
1! Aszexuális kapcsolat is van, nem?
2021. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!