Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz az a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Treafóház kérdése:

Mennyire nehéz az a nőknek hogy nem tudják melyik pasi lesz a befutó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 05:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem már megint ez… akkor hogy lehet, hogy ennyi fiatal pár van együtt ? Tízen huszon évesen kevés ember gazdagszik meg, mégis együtt vannak :D a másik meg, hogy mit zavar, ha valaki a pénze miatt van a másikkal? Ehhez semmi közöd :D ha meg az olyan nők kellenek, akik a penzedre mennek, ne siránkozz, hogy ha nincs pénzed, nem téged választanak :D
2021. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Engem az zavar ha valaki nem tudja értelmezni a kérdést
2021. dec. 24. 14:47
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az, hogy kiirsz egy többféleképpen értelmezhető kérdést és elvarod, hogy a válaszolok tudjak, te éppen melyikre gondoltal.
2021. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Megelégednék azzal ha bármelyik értelmezés egyikére válaszolnátok
2021. dec. 26. 21:19
 15/24 anonim ***** válasza:
Válaszoltam. Nehéz, de nyilván előre nem lehet kiszámítani és felesleges folyamatosan aggódni emiatt, mert tönkre teszi az éppen alakuló/meglévő kapcsolatot ha folyamatosan azon kattogok, hogy vajon ő lesz e az igazi.
2021. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem az igazira gondolok hanem hogy gazdag lesz e mindig. Aki az igazit keresi annál ez fel sem merül.

Kattogni se kell folyamatosan, be lehet itatni ide is szüneteket...

2021. dec. 27. 21:58
 17/24 anonim ***** válasza:
De mi a F*szt érdekel hogy gazdag lesz e mindig? Aggódjon ezen az, aki emiatt van a “parjaval”. Nálam nem az számít vagy számított, hogy mennyi pénze volt a másiknak. A hajara kenheti, ha amúgy megbízhatatlan sz*r ember és nem vagyunk jok egymásnak kapcsolat teren.
2021. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Eleve akkor merül ez így fel ha valakit ez erdekel
2021. dec. 28. 06:04
 19/24 anonim ***** válasza:
Hat te írtad, hogy anyagilag ki lesz a befutó…bár ez számomra meg mindig értelmezhetetlen. Én vagyok magamnak a befutó, mert magamat tartom fenn 23 éves egyetemista létemre, otthonról semmi segítséget nem kapok, egyedül elek. Úgyhogy nekem baromira nem kell, hogy eltartsanak. Családalapítás szempontjából nyilván nem lehet tudni, ki lesz az, ha a mostani kapcsolatom kitart ( és remélhetőleg kitart, mert nagyon kiegyensúlyozott), akkor minden esélyt látok rá, hogy vele lesznek gyerekeink.
2021. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a kérdés arra vonatkozik akinek ez számít. Ha az orrszarvúról kérdezek akkor se az elefánttal kapcsolatos válaszokat várok.
2021. dec. 28. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!