Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan társkereső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mészáros Csaba () kérdése:

Létezik olyan társkereső vagy fórum, ahol mozgássérült (esetemben amputált és művégtagot hordó) emberek ismerkedhetnének egymással?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen gondolok klasszikus társkeresőre (bár az is jó lenne), hanem

valami olyasmire, ahol a hasonló problémákat (amik a helyzetünkből fakadnak) megbeszélhetnék. Én nem ismerek például amputált embert, pedig jó lenne dumálni, utazni, túrázni, stb. hasonló helyzetben lévőkkel. Ötlet?



2021. dec. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mozgássérültek klubja Fórum


Van egy ilyen csoport Facebookon

Nem tudom benne vagy e, ha nem akkor csatlakozz

Szerintem ott nagyobb eséllyel tudnak segíteni :)

2021. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beszélgetni akár itt is, vagy más fórumokon is tudsz, akár nem csak sorstársakkal. Vannak nagyon nyitott gondolkodású és normális "épek" is. Amúgy, Boldog Karácsonyt! :D
2021. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lacusru válasza:
Szia, vannak sikerek?
2022. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tamasvagyok válasza:
Elvileg vannak ilyen társkereső oldalak. De... De ... De... Ott is ugyan olyan bugyuta emberek vannak, mint máshol. Sőt. Ott inkább csak a sebeiket nyalogatják. Valós indittatásuk nincs a társaságra. Ép testben, ép lélek.
2022. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!