Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság havi nettó 500 alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság havi nettó 500 alatt nincs esélye egy férfinek a nőknél ugye?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örültem volna ha az exem a minimálbért megkeresi. És nem, nem amiatt lett vége mert nem dolgozott :)
2021. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélkülin voltam 1 hónapja, amikor elkezdtem randizni a ma már feleségemmel. Be is mondtam még az első randin, gondoltam a felszínes köröket tudjuk le mihamarabb. Nem zavarta, ő később úgy emlékezett vissza erre, hogy látta, hogy bennem több van. Ezért mosolygok mindig, amikor nettó összegek szerepelnek a kérdésekben. Nem az számít fiacskám, hanem az, hogy ki vagy és mit tudsz.
2021. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esélye.

A medián bér kb. 220 ezer, de lehet kevesebb. Magyarán az emberek felének ennélél kevesebb van. Szóval a magyar dolgozó lakosság fele ezek szerint szingli (kétlem). Az átlagbér is kb. 280-300 között van. Szerinted akkor hogy lehetne 500 ezres fizetés az "alap elvárás"?

2021. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
435 ezer a bruttó átlagbér, a medián tényleg 350 körül lehet, ami alatt a fele kevesebbet keres, fele többet. Pesten jobb a helyzet,l főleg h 10/8 embernek másodállása is van ott, mert sok a munka. De a 400 nettó sehol sem jön ki, 25% kereshet ennyi.
2021. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!